PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589666}

Kopciuszek

Cinderella
6,6 74 918
ocen
6,6 10 1 74918
6,4 20
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek
DR16

Wydaje ci się :) według mnie to nie jest przeróbka komputerowa ale za to głowy nie dam :)

DR16

Mi się wydaje, że to po prostu gorset :)

nichao

Raczej na pewno gorset. Do takich sukienek gorset kiedyś był obowiązkowy. Ale fakt, że kobieta musi być mega szczupła, żeby dało się ją tak ścisnąć.

DR16

A słyszałeś kiedyś o gorecie? W tamtych czasach prawie każda nosiła gorset.

MichalKazimierczak

Słyszałem o gorsecie, chodzi mi o to że jej talia jest za ciasna nawet jak na gorset

DR16

http://i1.pudelekx.pl/b6302c8a9f08f985cf5adc66a364e7bda847e87a/ethel-granger-vog ue-italiahh-jpg
Żebra są bardzo elastyczne :p

DR16

Kopciuszek urodą nie grzeszy to choć niech zgrzeszy talia

ocenił(a) film na 8
DR16

gorset plus bardzo szeroka spódnica dają taki efekt

DR16

Witamy w XIX wieku. Talia Kopciuszka to w tym wypadku nic w porównaniu do kobiet z przeszłości. Na przykład austriacka cesarzowa Elżbieta, ścisnąwszy się gorsetem, miała w talii 47 centymetrów, czyli znacznie mniej, niż ma tutaj Kopciuszek. Poza tym istnieje też stare prawo mówiące, że gorset+krynolina=talia osy. Dla niewtajemniczonych doda że krynolina jest to bardzo szeroka spódnica, taka jak właśnie ta "Kopciuszkowa". Czyli podsumowując: to raczej nie są efekty specjalne, choć opowiednie oświetlenie mogło odegrać tu dużą rolę :)

DR16

Talia jak talia.
Ile osób jest takich chudych :) Nie macie czego się czepiać.

DR16

Lily miała na sobie gorset, przyznała się do tego w wywiadzie ;) Sukienka przepiękna, wąska talia, piękna scena balu - efekt piorunujący ;)

DR16

Gorset bankowo, efekt całkiem wykonalny przy dobrej konstrukcji plus kontrast z szerokaśną spódnicą. Poza tym ukłon w stronę animowanego oryginału, czyli niemożliwie szczupłej sylwetki księżniczki Disneya.

ocenił(a) film na 9
Adanvarne

Ja też jestem za tym, ze szeroka spódnica wywołała efekt kontrastu. W ujęciach balu widać, że nie żałowali warstw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones