PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589666}

Kopciuszek

Cinderella
6,6 74 920
ocen
6,6 10 1 74920
6,4 20
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

Nie wydaje sie wam ze HB Carter powinna byc macocha a Cate wrozka? :D

Freddie

odkąd zobaczyłem obsadę, to też od razu rzuciło mi się to w oczy i miałem identyczne zdanie :) zobaczę film i wtedy będę widział, czy byłaby to dobra decyzja :)

Freddie

zdecydowanie! chociaż Cate w tych rudych włosach... kawał zadziory! :D

Freddie

Zdecydowanie nie :)

Freddie

Cate mi na macochę jak najbardziej pasuję, a Carter w sumie też na charny charakter, zawsze z takich słynie.

ocenił(a) film na 7
Freddie

I moim zdaniem właśnie o to chodzi, Helena Bonham Carter kojarzy się wszystkim z czarnymi charakterami więc reżyser przekornie obsadził ją w roli dobrej wróżki. Ja też początkowo nie byłam przekonana, ale po obejrzeniu zwiastuna nieco zmieniłam zdanie. Jak już w końcu obejrzę film, będę mogła powiedzieć więcej. Jestem bardzo ciekawa co z tego wyszło :)

ocenił(a) film na 7
random_cinemalover

Dzisiaj obejrzałam i muszę powiedzieć że Cate jako macocha była świetna! HBC jako lekko zbzikowana wróżka też sprawdziła się bardzo dobrze. Więc moim zdaniem wszystko jest tak jak być powinno :)

Freddie

O nie! świetnie dobrane aktorki do ról. Zresztą nie wyobrażam sobie takiej roli, w której któraś z nich by sobie nie poradziła.

ocenił(a) film na 7
yasioo

Co prawda, to prawda. Obie są jednymi z najlepszych w swoim fachu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones