PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623887}

Kopciuszek. W rytmie miłości

A Cinderella Story: Once Upon a Song
6,1 15 252
oceny
6,1 10 1 15252
Kopciuszek. W rytmie miłości
powrót do forum filmu Kopciuszek. W rytmie miłości

Parodia?!

ocenił(a) film na 3

Oglądając miałam wrażenie, że to parodia filmu "Kopciuszek. Roztańczona historia". Wzięli
nawet aktorkę łudząco przypominającą Selenę. Jeśli reżyserzy nie mieli takiego zamiaru(a
sądzę, że nie...) wyszła marna kopia marnego filmu. Czekaliśmy tylko 2 lata na remake ;).
Poza tym skoro twórcy filmów nie mają już pomysłów na nowe historie/scenariusze niech
po prostu nie robią pierdół i nie powielają błędów poprzedników w tej samej postaci,
serwując nam takie kino (ok, takie filmy robi się dla nastolatek żeby przyjemnie spędziły
czas ale po co robić ciągle to samo?). Wierzę, że jest jeszcze mnóstwo dobrych i
wyjątkowych scenariuszy filmów dla nastolatek, które nie ujrzą światła dziennego bo... no
właśnie bo lepiej inwestować pieniądze w sprawdzone gnioty...

xxx

ocenił(a) film na 6
cocoa

jesli juz mialabym wybierac to ta wersja kopciuszka jest dla mnie o niebo lepsza, bo roztanczona historia to jakas pomylka. no i aktorki moim zdaniem tez wcale nie sa podobne, Selena jest do przesady mdla, nieproporcjonalna, wyglada jak 12 latka ktora dorwala sie do kosmetykow mamy jednym slowem uroda nie grzeszy i wrecz obraza jest porownywanie bardzo ladnej Lucy Hale do niej

ocenił(a) film na 3
merry_5

porównałam bo sama Selena w wywiadach mówi, że często jest mylona z Lucy :). Akurat ja nie będę wypowiadała się o urodzie tych dziewczyn, każda jest piękna na swój sposób...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones