PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184151}
7,5 66 431
ocen
7,5 10 1 66431
7,8 22
oceny krytyków
Koralina i tajemnicze drzwi
powrót do forum filmu Koralina i tajemnicze drzwi

Książka jest rewelacyjna!Na film z pewnością się wybiorę!Chociaż to ąz dwa lata :/

Elspeth

Nie wiedziałam, że będzie ekranizacja... Czytałam książkę i naprawdę mi się podobała. Już nie mogę się doczekać filmu, mam nadzieję, że nie spierniczą fabuły :D

ocenił(a) film na 9
Elspeth

Może i dwa lata, ale czy nie warto czekać? :)

Elspeth

Książka rzeczywiście bardzo fajna. Mam nadzieje, że film również taki będzie. Reżyserem będzie H. Selick, ten sam co 'The Nightmare Before Christmas', więc film ma duże szanse.

ocenił(a) film na 6
Elspeth

Już tylko rok. Książka świetna, ekranizacja też może być niczego sobie. Ciekawe kto podłoży głos pod kota, może Clint Eastwood.

Elspeth

data premiery jeszcze nie jest znana, wiec moze bedzie dosc szybko :D moze na poczatku 2007? ;D

Elspeth

Chciałabym przeczytać tę książkę.
Czy jej tytuł to też "Koralina"?

ms_killjoy

Tak, a autorem jest Neil Gaiman :D Miłej lektury

Pozdrawiam,
Suzume

Suzume

Zobaczycie, że to szybko przeleci i za niedługo będziemy się wybierali do kina na Koralinę :D:D

ocenił(a) film na 9
Little_My

Ja się raczej na pewno nie wybiorę, bo jeżeli będzie w polskich kinach, to na pewno w wersji zdubbingowej. Znów mi przyjdzie czekać na wersję dvd. Ale mam nadzieję, że bedzie warto :]

ocenił(a) film na 6
Pinokio1983

Wow, nawet nie wiedziałem, że jest na podstawie książki...
Ale zakupów przez neta mam dość i może by mi ktoś "zdradził", czy w każdej dosłownie księgarni, można znaleźć tę książkę, czy raczej nie? ;]
Pzdr.
Na film na pewno się wybiorę :D

freepick

Trudno powiedzieć czy w każdej dosłownie, ale to dość popularna książka więc w większych księgarniach być powinna;] Albo w Empiku chociaż jak się ostatnio przekonałam to nigdy nie ma tam nic czego akurat potrzebujemy:P

Tourqshe

Książka jest rewelacyjna, niedawno przeczytałam. Z przyjemnością poczekam na film. :)

lily_6

juz tylko rok, juz tylko rok:D ksiazka byla niesamowita, nie moge sie doczekac:)


ocenił(a) film na 8
imaginary__

Szkoda tylko że od półtora roku nie było żadnych informacji o filmie, a chciałbym chociaż teaser. Też nie mogę się doczekać :).

ocenił(a) film na 7
speiderman

Mi się ta książka bardzo podobała (braciszek mi czytał :D). Mam nadzieję, ze nie zepsują tego filmu, i będzie naprawdę tak fajny jak książka... Tylko trochę mi nie pasuje to, że będzie to film animowany...

ocenił(a) film na 7
Elspeth

Teraz książkę można śmiało kupić w empiku.
Jeszcze łatwiej na allegro.

Elspeth

ja wiem, ze to takie marzenia ściętej głowy, bo wyobrażałam sobie Koralinę w reżyserii Burtona z muzyką z płyty "Alice" Toma Waitsa, jednak no nie chciejmy za wiele. Kto jeszcze nie przeczytał książki niech szybko przed premierą się w nią zaopatrzy, polecam gorąco ;).
W sumie to nie tak wyobrażałam sobie Koralinę, ale już trudno-nie narzekam aż nie zobaczę całości ;)

bangbang

O, miłe zaskoczenie. Nie wiedziałam nawet, że na podstawie tej cudownej książki postanie film. Ale cóż, przynajmniej będę miała mniej czekania^^. Co do Burtona - wg mnie książka rzeczywiście pasuje do klimatu, w którym on tworzy i szkoda, że to nie on będzie reżyserem, ale mimo wszystko mam nadzieję, że nie zmarnują takiego materiału. A patrząc na plakat... Te kolorki mnie uderzają. Nie lubię tylu barw na raz;)

Wampiratka

Reżyserem jest ten sam pan, który reżyserował "Nightmare Before Christmas", więc sądzę, że o Burtonowy klimat nie należy się za bardzo martwić... ani o to, że materiał zostanie zmarnowany (:

ocenił(a) film na 9
Olorien

nie chwalmy dnia przed zachodem słońca ;) ale muszę przyznać że po obejrzeniu trailera Koralina zapowiada się niezwykle kusząco ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones