PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1128}
7,6 12 464
oceny
7,6 10 1 12464
7,2 8
ocen krytyków
Korczak
powrót do forum filmu Korczak

dawno już oglądałam ten film ale jest bardzo dobry i właściwe powinien być "dostępny" o normalniejszej godzinie bo ludzie idą do pracy, szkoły
a film wartościowy jest --->SZKODA!!!
ale nie....!!! TVP woli jakieś głupkowate filmy puścić O PRZYZWOITEJ PORZE

kivinka

Dokładnie. jedynka bije wszelkie rekordy, jezeli chodzi o pozne emitowanie ambitnych filmow. Ja jednak postaram sie obejrzec ten film, bo jeszcze go nie widzialam, a wiem, ze jest bardzo dobry:;)

ocenił(a) film na 6
Ni_ma

bije rekordy, bo na innych ogólno-dostępnych stacjach bardzo dobre filmy w ogóle nie lecą. Zawsze lepsze to niż nic, ale przychylam się, powinno być znacznie wcześniej

użytkownik usunięty
kivinka

Dlaczego ? Bo TVP ma misję do wykonania ;) a ponieważ uważa swoich telewidzów za bandę półgłówków nie che ich przemęczać i stresować. Wszak lepiej wypuścić na ekrany neutralną Hanusię Matkę Polkę Mającą Romans niż ryzykować ...

użytkownik usunięty
kivinka

Misja. Ogłupić naród, żeby łatwiej było rządzić.

ocenił(a) film na 9
kivinka

na pohybel!
obejżeć o której godzinie by nie był!

ocenił(a) film na 8
kivinka

Pamiętajmy, ze fani Rancza zrobili by pogrom, jeżeli ktoś by im puścił Korczaka w porze ich ukochanego serialu.

ocenił(a) film na 9
kivinka

tez tego nie rozumiem, ale jestem z siebie dumna bo wytrwałam i było warto. Swietne polskie kino, ważny temat, który będzie uderzał w ludzi. I dobrze. czarno -biały, z klimatem, wyglada na starszy, scena końcowa zaskoczenie, ale pozytywne, nieugięty Korczak,

kivinka

zgodze sie. bylam zaskoczona, ze ten film "wlasnie lecial" w tv. pamietam, ze ogladalam ten film jeszcze z rodzicami jako mala dziewczynka i bardzo mi sie podobal, choc bylam dzieckiem nie wiecej niz 10 letnim. dopiero wczoraj/dzis rano dane mi bylo zobaczyc go po raz drugi.... jaka szkoda, ze nie do konca. zmeczenie ze mna wygralo, a opieralam sie jak tylko mozna. czemu, naprawde czemu najlepsze filmy leca po polnocy.:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones