PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596324}
8,3 7 546
ocen
8,3 10 1 7546
Korespondent Bryan
powrót do forum filmu Korespondent Bryan

Świetny dokument, takie to wszystko było realistyczne. Miałam wrażenie jak bym przeniosła się 71 lat w tył do Warszawy. Czułam tą atmosferę, napięcie... Niesamowite, aż nie wiem co jeszcze mogłabym napisać...

ocenił(a) film na 10
Manioslaw

Miałem podobne uczucie... Widziałem niejeden dokument "wrześniowy",ale te zdjęcia obejrzałem po raz pierwszy i co najważniejsze - słysząc jednocześnie osobisty komentarz autora. Wstrząsające i intrygujące. To dziwne uczucie, gdy np. widzę fragment pokazujący szczątki niemieckiego samolotu zestrzelonego nad Warszawą i jednocześnie powolutku dociera do mnie, że ja byłem latem na tej ulicy z charakterystycznym zaokrąglonym domem kilka tygodni temu. Odnajdę to miejsce. Wehikuł czasu wysiada. 10/10.

pi_kawka

Bardzo dobry dokument. Obejrzałem go przypadkowo w TV i byłem pod mocnym wrażeniem. Mam nadzieję, że jeszcze będę miał kiedyś okazję obejrzeć ten materiał.
Czuło się jak by wojna dotykała naszego ciała.

ocenił(a) film na 10
Areecki

Obejrzałem dziś kolejny raz, ale na pewno nie ostatni. Za każdym razem ten film robi na mnie podobne wrażenie. I te zdjęcia Warszawy sprzed wojny, zdjęcia zwykłych ludzi podczas oblężenia, odwaga dziennikarza, który mógł nigdy nie wrócić do swojego domu. Świetna ścieżka dźwiękowa. Po prostu brak słów.

ocenił(a) film na 9
Manioslaw

Piękny dokument o tragicznych czasach!

Manioslaw

Faktycznie bardzo dobry dokument....Pozdrawiam

Generalfeldmarschall

oglądałem po raz drugi, za każdym razem robi takie same wrażenie. NAZIŚCI I KOMUNIŚCI, OD NASZEGO NARODU, WARA!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones