PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735027}

Korytarzem w mrok

Down a Dark Hall
4,9 3 843
oceny
4,9 10 1 3843
Korytarzem w mrok
powrót do forum filmu Korytarzem w mrok

Słaby i to mocno 3/10

ocenił(a) film na 3

Te 3/10 to i tak łaskawa ocena jak na ten film, w zasadzie skusiła mnie Uma Thurman która kiedyś była gwarantem dobrych filmów ale niestety te czasy już dawno mineły, nie to że zagrała tutaj jakoś tragicznie ale od jakiegoś czasu gra już w zasadzie w coraz to gorszych filmach a ten jest tego przykładem...
Wracając do samego filmu ciężko znaleźć jakieś znaczące plusy, może tylko AnnaSophia Robb ale to w zasadzie tylko urodę mam na myśli bo aktorsko szału też nie było, ogólnie film na który zdecydowanie szkoda czasu, nie mający w zasadzie nic ciekawego do zaproponowania, nie warty oglądania....

slobi

Zupełnie jak Twój komentarz, który jest pozbawiony jakiejkolwiek treści. Nie widziałam filmu, ale z Twojego opisu nie wynika nic sensownego. Ot kilka wyświechtanych frazesów, że aktorki tylko ładne xD możesz rozwinąć następnym razem co Ci się w grze aktorskiej nie podobało, to takie trole jak ja, nie będa się przywalać ;)

ocenił(a) film na 3
terbo87

Nie widziałaś filmu i komentujesz, zresztą idąc twoim tokiem rozumowania jeżeli mój komentarz nie ma żadnej treści to twojego nawet nie skomentuje....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones