PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192131}

Kosmiczna Ameba

Gezora, Ganime, Kameba: Kessen! Nankai no daikaijû
5,9 80
ocen
5,9 10 1 80

Kosmiczna Ameba
powrót do forum filmu Kosmiczna Ameba

''Gezora, Ganime, Kameeba: Kessen! Nankai no daikaijuu'' To film film w reżyserii Ishiro Hondy z roku 1970.film powstał w czasie kiedy wytwórnia TOHO miała trochę mniej pieniędzy na swoje produkcje o Kaiju, co odbiło się bardzo na serii o Godzilli.Ale o samym filmie.Zacznę o tym, że w ''Gezorze ...'' pojawiają się aż trzy potwory: tytułowa Gezora oraz Ganime'a i Kamoebas.Dwa pierwsze zagrał H.Nakajima, czyli człowiek, który zagrał wiele razy Godzillę i nawet wiele innych potworów wytwórnię TOHO.Sam film jest jak zwykle u Hondy bardzo dobrze wyreżyserowany.Efekty specjalne oraz sceny walk potworów są bardzo dobrze również zrobione.Wielkim minusem jest za to scenariusz oraz dość średni budżet.Na plus wychodzi świetna muzyka Akiry Ifukebe, która świetnie sprawdza się w filmie.Podsumowując film ''Gezora, Ganime, Kameeba: Kessen! Nankai no daikaijuu'' to dość zaskakująco udana produkcja o Kaiju w bardziej kameralnym wydaniu, z niezłymi efektami specjalnymi.Mogę go zdecydowanie polecić, lecz z obejrzeniem go możecie mieć spory problem.Ja sam musiałem go oglądać z napisami angielskimi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones