PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557234}

Kostnica

The Mortician
4,7 619
ocen
4,7 10 1 619
Kostnica
powrót do forum filmu Kostnica

Mam pewne pytanie, ktore mnie nurtuje po tym filmie. Na poczatku powiem, ze film mi sie podobal i nie zmienie swojego zdania nawet jak w pewnych momentach brakowalo logiki. Wiec prosze nie posadzac mnie ze w jakis sposob atakuje ten film :) Pytam po prostu z ciekawosci. Czy Noah pracujac pod przymusem w ramach resocjalizacji przestepcow, majac kuratora na karku, mogl opuscic miasto/stan?

Pijany_Mistrz

przypuszczam, że skoro skończył tą resocjalizację i nie trafił po tym spowrotem za kratki, to skończyła mu sie kara, zresztą u nas odbywając karę nw zawieszeniu, miasto możesz opuszczać tylko nie możesz wyjeżdżać za granicę , więc pewnie tam jest podobnie, zawsze są określone warunki kary.
Kurator chciał go przyłapać na jakimś grzeszku, ale nie udało mu się.., A film jest Angieslki więc prawo może być ine niż w stanach, tam stanu opuszczać nie można...

strusina

Film co prawda angielski, ale cała akcja ma miejsce w stanach. Niemniej jednak skłaniam się ku wersji, odbycia "stażu" w kostnicy i możliwości wyjazdu. Tam prawo jest bardziej restrykcyjne niż u nas, tak więc jak by chcieli uciec to za daleko by nie pojechali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones