PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498996}

Kostucha

Der Knochenmann
6,8 272
oceny
6,8 10 1 272
Kostucha
powrót do forum filmu Kostucha

oryginalna i wciągająca fabuła, świetny klimat, piękna lokacje i dobre zdjęcia, świetna muzyka, genialnie pasujący do swoich ról charakterystyczni aktorzy, troszkę krwawych scen, troszkę brudu, a za razem więcej romantyzmu niż w tzw. "komediach romantycznych", rewelacyjne poczucie humoru, którego również brakuje wspomnianych "komediom" i na koniec, co najdziwniejsze, jest w tym filmie sporo lekkości i, pomimo śniegowej pory i lokacji, dużo ciepła.
z radością obejrzę poprzednie części, oraz kolejną, jak tylko powstanie. 9/10

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

podzielam tą opinię z małym wyjątkiem, aktorstwo tak na 4+ ;)

kangur_msc_CM

@ kangur_msc_CM
W miare mozliwosci prosze o namiary na filmy Komm, susser Tod, oraz Silentium. Bede bardzo wdzięczny. Z tego co widze w Polsce dostepne sa tylko wersje literackie. Zupelnie zapomniano o 10 muzie. Jesli jednak ktos wie gdzie mozna znalezc te filmy na DVD, prosze dac znac

PS. Jesli chodzi o Der Knochenmann - to obiema rekami podpisuje sie pod recenzja kolegi: kangur_msc_CM

ocenił(a) film na 8
lavidanovalenada

Świetne kino. Oglądałem podczas WFF. Jeden z najlepszych filmów sensacyjnych jakie widziałem. Świetne aktorstwo, klimat i fabuła. Nie miałem się do czego przyczepić!

kalafior_2

Zgadza się - rewelacja, ale nie mam pojęcia co ten film robił na Horror Festiwalu. Nie żebym się skarżył, bo film mi się spodobał, ale za nic nie mogą powiązać tego filmu z grozą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones