PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658013}

Koszmar matki

A Mother's Nightmare
6,3 5 685
ocen
6,3 10 1 5685
Koszmar matki
powrót do forum filmu Koszmar matki

hahahhaa

ocenił(a) film na 9

ilekroc ktos podchodzi do "vanessy" zachwyca sie tym jak jest ubrana . w polsce chlopak
nawet by nie zauwazyl... masakra hahahahha no zbite z tego mam straszną :D

monimoni

Najlepiej się można dowartościować, jak się wyjedzie za granicę. Tam wszyscy są tak brzydcy, że nawet średnio ładny Polak się czuje piękny... ;P
U nas by nikt na nią uwagi nie zwrócił, ale tam pewnie za piękność uchodzi... ;)

ocenił(a) film na 9
sol4me

hahaha no mi tam sie zagraniczni chlopcy bardzo podobaja <3 , a co do dziewczyn ? nie wiem nie przygladam sie :D moze i tak jest tutaj to chlopak sie nie zachwyca tak bo ma na codzien na miescie D:

ocenił(a) film na 6
sol4me

Dla mnie w tym filmie ta Jessica Lowndes , która grała Vanesse była ładna. Ale jak zobaczyłem inne jej zdjęcia to szok . Jest nieziemsko zrobiona makijazem do filmu, ale bez niego..... już w Polsce są od niej ładniejsze dziewczyny :P

ocenił(a) film na 6
sol4me

chyba polka, po polacy to raczej zbyt atrakcyjni nie są :D

ocenił(a) film na 6
anna_rogozinska

"polka,polacy"--a kto to?

ocenił(a) film na 8
monimoni

No ja myśle, że wychwalali jej ubranie myśląc raczej o tym co w ubraniu;p
A czy takiej Vanessy by nie zauwazyli w Polsce to raczej wątpie, myślę, że podziwialiby, ale nie mieliby odwagi podejść:D Bo 80% facetów nie wiedziałoby co z taką kobietą robić :P
Takie me zdanie :D

ocenił(a) film na 9
kowal1528

czy ja wiem? ;D Polki ladniejsze^^

ocenił(a) film na 8
monimoni

Wiadomo :D Ale Venassa niczego sobie :)

ocenił(a) film na 6
monimoni

W "polsce"?A co to za kraj?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones