PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=86}

Koszmar minionego lata

I Know What You Did Last Summer
6,1 50 958
ocen
6,1 10 1 50958
5,5 11
ocen krytyków
Koszmar minionego lata
powrót do forum filmu Koszmar minionego lata

Muszę stwierdzić że to już klasyk lat 90 tych, teraz wszystko na jedno kopyto , horroty o duchach teraz w modzie ,a ten ma niepowtarzalny klimat.Ale gusta są rózne możecie się ze mną nie zgodzić.

ocenił(a) film na 6
nathalie34

Ten slasher jest też słaby w porównaniu do najlepszych filmów tego typu z lat 70' i 80'
Przewidywalny, głupiutki, słabe aktorstwo, brak klimatu.
Imdb ocena 5.4, a ty dajesz 9 :) Musiałaś bardzo mało widzieć lub marny gust.

ocenił(a) film na 9
returner

Czytaj ze zrozumieniem , j.w.

ocenił(a) film na 6
nathalie34

Zawsze czytam ze zrozumieniem. Ale ty widocznie nie.
Gusta gustami, są gusta i guściki, ale są gdzieś granice, bo gusta są zależne głównie od
doświadczenia filmowego, dlatego im bardziej ktoś zna sie na kinie tym większa szansa, że ma lepsze gusta.
9 dla filmu, który tym gatunku jest średniakiem, gdzie wyraźnie lepszych o niego jest ze
100 filmów grozy przewyższających go o dwie klasy jest miarą gustu i źle świadczy o twoim guście :)

ocenił(a) film na 9
returner

Każdy ma swój gust , znowu nie czytałeś ze zrozumieniem , żal mi cię. To klasyk już, tyle w tym temacie !!!!

ocenił(a) film na 8
nathalie34

A ja dałem 8/10, choć zastanawiam się czy nie dać ciut więcej. Dziś znowu "leciał" w TV i nie mogłem się oprzeć... Jest w nim wszystko, co w tego typu filmach powinno być - nie chce mi się wymieniać co ;-). A oglądam go zawsze, bo nigdy nie pamiętam kto w sumie zabija i dlaczego. Ale trzeba oddać temu filmowi, że to klasyk. Szkoda, że - w przeciwieństwie do "Krzyku" - kolejne części są dużo gorsze. Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 9
edziuniek

Też widziałam go kilkakrotnie. Nie do wiary jak ten czas leci , Ci aktorzy mają teraz ponad 40 lat. A co do " Krzyku " się zgodzę , pierwsza część super , pózniejsze coraz słabsze. Pozdrawiam :)

nathalie34

Koledze chodziło raczej o to, że kontynuacje TEGO filmu nie wyszły. Krzyk i jego kolejne części podał jako przeciwieństwo właśnie. Ale co ja będę po pięciu latach... ;DD

ocenił(a) film na 8
xxadrianxx

He he, ale masz rację :)

edziuniek

No tak ;)) fajnie, że można sobie poodpisywać co kilka lat ;DD

ocenił(a) film na 8
xxadrianxx

Albo co kilkanaście godzin :)

edziuniek

haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones