PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697415}

Koszmar siostry

A Sister's Nightmare
5,7 2 020
ocen
5,7 10 1 2020
Koszmar siostry
powrót do forum filmu Koszmar siostry

Jesli to ta siostra -policjantka byla morderczynia to dlaczego zamkneli na wiele lat do psychiatryka druga siostre?, i jak wogole mogla zostac policjantka jak wczesniej kogos zabila i nie poszla siedziec .

kamdek

faktycznie nie bylo nic na ten temat ale mozna sobie samemu ten watek w glowie ulozyc...policjantka upozorowala cala zbrodnie i wyszla na czysto przedstawiajac swoja wersje zdarzen...

kamdek

Właśnie ten film "leci" na HBO... a teraz wiem za dużo :D

ocenił(a) film na 6
christabella

Dlatego ja nie czytam czegoś z ostrzeżeniem " spoiler " ;))

ocenił(a) film na 5
kamdek

ciekawe że po osiemnastu latach dopiero uwierzyli jej że to nie ona zabiła męża

ocenił(a) film na 7
aneta.kal

Może ten nowy lekarz w koncu zainteresowal sie ta sprawa. Byc moze poprzedni nawet nie chcial sluchac ...

ocenił(a) film na 7
kamdek

Ona upozorowala to wszystko tak, zeby bylo na jej siostre ...

ocenił(a) film na 8
kamdek

Słuszna uwaga, też o tym myślałem. Było tak jak piszą na tym wątku tylko rzeczywiście trzeba sobie trochę dopowiedzieć. Jane upozorowała wszystko tak żeby było na siostrę. Cassidy w tamtym czasie przyjmowała jakieś leki stabilizujące nastrój a tamtego feralnego wieczoru wymieszała je mocno z alkoholem więc nie była wiarygodnym świadkiem i nawet mogła nie wiedzieć dokładnie co naprawdę się wydarzyło. Zmagała się z depresją poporodową (jest to wspomniane w filmie) a po tragicznej śmierci męża i zagrożeniu życia dziecka najwidoczniej wpadła w głęboką traumę a trzeźwo myśląca i wyrachowana siostra mogła jej wszystko wmówić i upozorować winę Cassidy dla otoczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones