PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472396}

Koszmar z ulicy Wiązów

A Nightmare on Elm Street
6,0 58 369
ocen
6,0 10 1 58369
4,2 11
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów

Nie spodziewam się,by film zarobił kokosy,zwłaszcza,że to będzie remake pierwszej części.Obawiam się tylko jednego:by nie zrobili z filmu podobnego gówna jak wydany niedawno "Piątek 13-ego".Nie wliczając tego,że "Koszmar..."to już klasyk filmów grozy.Zepsucie tego filmu na pewno będzie dla wielką szkodą zarówno dla filmu jak i fanów

ocenił(a) film na 7
blejd_filmweb

co wy kurde płaczecie i lamentujecie ? w necie pojawiłsię trailer a wy już oceniacie cały film :||| ludzie opamiętajcie się!! tylko narzekanie i narzekanie mentalnośc polaków chyba :/ powinnieście się cieszyć że ktoś wykłada pianiądze ma dobre chęci i robi Fredka od nowa a nie tylko marudzenie Ja osobiście bardzo się cieszę bo kiedy wyszła 1sza część w kinach to się urodziłem i niestety nie miałem okazji obadać Koszmaru w kinie a teraz będzie okazja aby to nadrobić po latach pierwszy raz obejrzę Koszmar z Ulicy Wiązów na dużym ekranie no i po latach legenda Freddiego zostanie przypomniana młodszym widzom :) młodsi nie orientują się i nie pamiętają co to był za gość ;) a teraz powraca :D! i sądzę że ta wersja będzie bardziej mroczniejsza od poprzedniej bo poprzednia powiewała lekkim kiczem i było czuć klimat lat 80 Freddy był brutalny ale i był komiczny jednocześnie a tutaj zapewne będzie w 100% na poważnie czyli czuję że otrzymamy konkretną brutalność! oczywiście to przypuszczenia bo TO TYLKO TRAILER!!!! resztę zobaczymy za pół roku w kinie i przestańcie biadolić i narzekać i oczekiwać nie wiadomo czego

CIESZCIE SIĘ ŻE FREDDY POWRACA W ROKU 2010 :) możliwe że znowu będzie konkretnie straszył, tym razem młodsze pokolenia! ojjjjj mam nadzieje że solidnie ich wystraszy...:]

ocenił(a) film na 6
rbk23

popieram ;)) freddy wraca !!




chabek88

i wyjdzie takie samo g*** co "Piątek 13-ego".Mądrze mówicie,brawo ludzie

ocenił(a) film na 7
blejd_filmweb

a ten dalej swoje ehhh jasnowidz jesteś ? widziałeś TYLKO trailer!człowieku do premiery ponad pół roku jeszcze wiele może się zmienić. Dzisiaj z ciekawości patrzyłem trailery pierwszego Koszmaru z 84 roku i co ??? i po obejrzeniu trailera doszedłem do wniosku że stary Koszmar by mi się nie podobał a jednak jak obejrzałem cały film bardzo mi się spodobał! :) w tym przypadku może być podobnie! nie popadajcie w paranoje i dajcie szanse nowemu Freddiemu!

ps. mi się Piątek13go podobał :) nawet mam plakacik w pokoju

ogółem starsze wersje ociekały kiczem lat 80 i ja osobiście się cieszę że robią nowe wersje tych klasyków! to nie uniknione hehe jak covery w muzyce :) ktoś przerabia 1 utwór na 100 różnych sposobów i nie każdemu to pasuje tak samo jest z filmami

założę się że w ciągu 100 lat jeszcze nie raz zobaczymy ''rimejk'' Koszmaru z Ulicy Wiązów :)



ocenił(a) film na 4
blejd_filmweb

w trailerze są nawiązania do 3 , 4 i 5 cz. wiec to nie bedzie remake 1. Bedzie tak samo jak z Piatkiem - powrzucane fragmenty z roznych czesci.

ocenił(a) film na 6
shamar

możesz przybliżyc jakie ty widziałeś tam sceny z 3 czy 4 ? ;)

ocenił(a) film na 4
chabek88

http://images44.fotosik.pl/208/ab8e9331c9380ce7.png

* Scena nawiazujaca zarazem do 2 i 3 - scena impry w ogródku , scena kolesia spoadajacego z dachu ( zrucanego pzrez Freda pewnie)

http://images43.fotosik.pl/208/ae4c418cff460ae6.png

* Scena topiacego sie basenie - scena nawiazujaca do 5


Screenshoty mi sie nie zrobily hmmm pozostale...

* coz - jest jeszcze cena w klasie, gdzie Fred jest nauczycielem -
nawiazanie do 4


Na sile mozna by jeszcze wrzucic sciganego w fabryce kolesia - nawiazanie do Carlosa z 6



ocenił(a) film na 6
shamar

ehh niestety masz racje ;(

chabek88

W najnowszym "Koszmarze..." Freddy będzie miał 4 ostrza na rękawicy

blejd_filmweb

W najnowszym "Koszmarze..." Freddy będzie miał 4 ostrza na rękawicy"

yyyyy... a niby ile miał zawsze? ;O

Jewelz

Ja natomiast slyszalem ze bedzie miec zielony sweter w czerwone pasy, a nie jak to bylo dotad czerwony w zielone pasy

Jewelz

Gdybyś oglądał uważnie wszystkie filmy Jewelz,to byś wiedział,że w 5 częściach brakuje mu noża na kciuku.

blejd_filmweb

taaa 5 ostrzy - jedynie w kiepskim "Nowym koszmarze..." jest ich 5 (ale tam jest calkowicie inna rekawica), na moje oko jestes jednym z tych antyfanow ktorzy na sile beda szukac czegos... moze odcien kapelusza tez sie nie zgadza?

Analrchista

Sądząc po twojej ksywie,to wyglądasz mi na jednego,wielkiego ABNEGATA

blejd_filmweb

no tak, szczyt wciepy - wjechac komus na ksywe (nie majac wcale jakies wybitnej)

ehhhh nie bede mowic ze jestes z gimnazjum bo obrazam gimnazjalistow, twoj poziom jest jeszcze nizszy...

Analrchista

gimnazjum mój drogi,to ja skończyłem 5 lat temu.

blejd_filmweb

i chyba na gimnazjum sie skonczylo

Analrchista

Wal się i przestań mi jeździć,dziewczynko

blejd_filmweb

uuuuuu kolejna mocarna wciepa;] opisz ja na blogu;]

ocenił(a) film na 10
Analrchista

Popieram tych, którzy piszą, że dobrze, że wychodzi remake. Sam jestem wielkim fanem Kruegera i bez wątpienia R. Englund był the best, ale kto wie - może Jackie odegra postać Freddy'ego też najlepiej ale pod innymi względami. Spójrzcie na takiego Jokera. Otóż klaun w wykonaniu J. Nicholsona miał wartość i ma do dzisiaj. Miałem pewne wątpliwości co do Mrocznego Rycerza później i co się okazało? Że H. Ledger również podołał wyzwaniu i stworzył własną kreację Jokera, również tak dobrą jak ta w wykonaniu Nicholsona. Dajmy szanse Haley'owi :) I nie oceniajmy zanim nie obejrzymy :)
Co do osób, które uważają się za wielkich fanów a pierd.... ze Freddy miał 5 ostrzy - respect (ironia) :)

ocenił(a) film na 4
damned_in_black

W 100% popieram wypowiedź *damned_in_black! Nic dodać, nic ująć w Twoim poście.
A za porównanie Jokerów - oklasky ;)

Englund to klasa sama w sobie, ale dajmy szansę Haley'owi! (swoją drogą wczoraj widziałam 'Watchmen' i muszę przyznać, że Rorschach był nieeezły ;)

..a tymczasem lecę oglądać zwiastun po raz 2gi;)

Mortiana

zgadzam się tez w 100 % ;) pozdrawiam

blejd_filmweb

A przepraszam Panie ''Blejd'' ale co ma piernik do wiatraka?idź lepiej dziecko komentuj filmy o Harrym Potterze a nie będzie się kurna geniusz kina wypowiadał na temat ilości noży Freddy'ego.Lepiej idź do domu i sprawdź czy cie tam nie ma sieroto

Unanimis

Zróbcie sobie nowy temat "obrażanie ludzi nt.klasyków filmu",ciule.Widać nie jesteś fanami klasycznych horrorów,tylko remake'ów,które potem wychodzą do dupy.Chcecie kogoś obrażać,to się zaczynajcie zapisywać do przedszkola.Tam jest najlepszy poziom dla was-gówniarzernia,która jedzie sobie po wyzwiskach.Pozdrawiam wszystkich "remakeowców"

blejd_filmweb

powiedziawszy szczerze:mnie tam już wszystko wali.

blejd_filmweb

Ty naprawde pieprzysz jak malo kto. Co jak co, ale remakie starych horrorow wychodza puki co calkiem dobrze.

PS. Z ciebie taki fan starych horrorow, jak z Freddiego killer z 5 ostrzami

Analrchista

Dlatego mówię - róbcie co chcecie,mnie tam wszystko jedno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones