PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472396}

Koszmar z ulicy Wiązów

A Nightmare on Elm Street
6,0 58 379
ocen
6,0 10 1 58379
4,2 11
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów

Poprzedni koszmar?

ocenił(a) film na 8

Witam.
Nie widziałem poprzednich Koszmarów, dlatego chciałbym Was spytać o pewną rzecz.
Czy fabuła z tej części jest adaptowana z jakiejś wcześniejszej?
A jeśli tak to czy dodaje coś od siebie.
Pomoże mi to w ostatecznej ocenie filmu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
shamar

Mnie się podobał mimo to, że wiele osób uważa go za słabiaka, ale skoro już wiem, że nie jest to nowa fabuła to obniżam ocenę.

ocenił(a) film na 4
DeGreZet

Tu masz sporo (ale zamierzasz oglądać oryginalną serię to będziesz miał spoilery)
http://nightmareonelmstreetfilms.com/forums/showthread.php?tid=2311

shamar

Też odniosłam takie wrażenie :):)

ocenił(a) film na 1
DeGreZet

Niestety w tej wersji biednego Krugera zmasakrowano bardziej niż sobie morderstwami zasłużył.Wiemy tylko jedno że wrogiem nr.1 Krugera jest reżyser tego kniota.

ocenił(a) film na 8
DeGreZet

ta część to takie troche "streszczenie" poprzednich. Wiele charakterystycznych scen jest przejętych, ale na plus tego filmu jest na pewno nowy wątek czyli to, że freddy nie jest tutaj mordercą dzieci jak w poprzednich częściach tylko pedofilem, który mści się na dzieciach swoich oprawców. Poza tym freddy z poprzednich części był troche zabawny, a tu jest nieco straszniejszy. Mnie osobiście film się podobał mimo tego, że scenariusz jest trochę "adoptowany".

ocenił(a) film na 3
DeGreZet

nie rozumiem czemu obnizasz ocene skoro fabula nie jest oryginalna (zwlaszcza, ze to nie jest "kolejna czesc", to jest remake), liczy sie chyba to czy ci sie podobalo czy nie, warto miec swoje zdanie, a nie zmieniac oceny bo ktos w internecie sie z toba nie zgadza

ocenił(a) film na 8
El_Magiko

Nie zmieniłem oceny z powodu hejtów na ten film (poszło tylko o 1 w dół) tylko dlatego, że nie wnosi on zbyt dużo od siebie. Dalej uważam, że film był bardzo fajny, ale po drobnych przemysleniach uznałem, że nie aż na 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones