PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472396}

Koszmar z ulicy Wiązów

A Nightmare on Elm Street
6,0 58 343
oceny
6,0 10 1 58343
4,1 10
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów

Słaby Kruger

ocenił(a) film na 5

W pierwowzorze czuć było schizę - psychopatyczny usmieszek, zachowanie i grymasy twarzy Krugera. On tworzył klimat filmy.
Następca niestety bez charakteru i jaj, jakby miał kołek w ...

ocenił(a) film na 3
pittek

Racja ....zgadzam się w stu procentach ! chyba mało osób oglądało oryginał .Zastanawiam się jak można tak ośmieszyć kultowa postać Freddiego !?

Harley_Quinn_

Podejrzewam że gdyby Freddy był tutaj taki sam jak w oryginale to ludzi narzekaliby na to że zwykła podróba w odświeżoej wersji

ocenił(a) film na 3
dawid10809

możliwe w końcu ludzie ciągle narzekają :) Jednak stary poczciwy Freddy jest najlepszy .Rozumiem małe odchylenia w jego wyglądzie ale w tym filmie ...to już przesada .

Harley_Quinn_

Wersja Engluda zawsze będzie miała przody ,chociażby z uwagi na to że stworzyła legendę - ta wersja nie jest zła ,podoba mi się jej wygląd itd ale część urealnien odebrała klimat postaci .Jackie earl Haley spisał się pierworzednie ,reszta obsady również :-)
Swoją drogą to zastanawiam się kiedy zrobią remake koszmaru zeszłego lata - PAN rybak z hakiem to epicka postać :-)

ocenił(a) film na 3
dawid10809

Dokładnie również czekam na ten remake :) mam nadzieje ze nie okaże się tak kiepski jak np Krzyk 4 :D to już dla mnie katastrofa .Niektórych kotletów nie warto odgrzewać :D

Harley_Quinn_

Nie oglądałem krzyku 4 ,już pierwsza część z trudem przyszła mi do odbioru ,może dlatego że najpierw widziałem straszny film :) Jakiś czas temu oglądałem taką siekankę pt Chromeskull -no nie powiem żeby fabularnie i wykonawczo było to na miarę oscara ale to było epickie : był zły morderca w masce który sieka wszystko na lewo i prawo ..gdyby bardziej się przyłożyli do tego to do slasherowwych morderców doszedłby nowy człowiek :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones