PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472396}

Koszmar z ulicy Wiązów

A Nightmare on Elm Street
6,0 58 379
ocen
6,0 10 1 58379
4,2 11
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów

Film będzie miał na pewno dobre efekty to oczywiste,ale jednak brak Roberta Engluda mnie martwi,taka jest prawda,że Robert "JEST" Freddym i na zawsze nim pozostanie,sposób jak go grał był świetny,ta mimika twarzy,szyderczy uśmiech,przerażający śmiech,bawienie się z ofiarami,robienie sobie z nich żarów że np. dostał od kogoś,i krzyczy a potem się nagle śmieje i goni ofiarę.Jak zobaczyłem pierwszy raz jak byłem mały początek części 1 to bałem się jak cholera,jak wyskoczył za Alice:) Jednak DUŻYM minusem jest brak Roberta,no ale cóż zobaczymy co to będzie;)

ocenił(a) film na 6
Rys_iek

Po trailerze wydaje mi się, że twórcy chcą odejść od Freda reprezentującego czarny humor bardziej w stronę maszynki do zabijania. Niemniej jednak na chwilę obecną obiema rękąma podpisuję się pod jedynym słusznym Fredem, Robertem Englundem.

ocenił(a) film na 3
prymonm

morda nowego Freddiego z trailera TRAGEDIA! Głos też!

THE_MASK

'Jednak DUŻYM minusem jest brak Roberta'

Ehe, za sto lat jak wyjdzie dziesiąty remake, to brak Roberta też będzie wieeeelkim minusem?

'morda nowego Freddiego z trailera TRAGEDIA! Głos też!'

Tragedia to ma na imie twoja stara. jak narzekasz to zrob lepsze - takie zeby sie WSZYSTKIM podobalo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones