PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472396}

Koszmar z ulicy Wiązów

A Nightmare on Elm Street
6,0 58 358
ocen
6,0 10 1 58358
4,1 10
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów

mowie to jako osoba która lubi remaki , i pokazanie czegoś starego w nowym stylu, wiem wiem englunda nie da sie zastąpić to fakt, ale cala reszta całkiem przyjemna dla oka

ocenił(a) film na 3
floster79


Niestety, ale nie, oglądałem go dosyć dawno, ale co nieco pamiętam , zacznę od wad:
-Brak klimatu
-Krueger (w całości, nie tylko wygląd, ale taki biedny pedofil)
-Kiepskie aktorstwo
-Zerżniete sceny z oryginału z paroma zmianami
-Kiepskie CGI

Zalety:
Z tego co pamiętam się nie nudziłem

I tyle w temacie ;)

Pozdrawiam :)

arieljarosz

spoko ty masz takie zdanie, ja to widze inaczej

-do klimatu sie zgodze, ale to normalne w prawie wszystkich nowych horrorach
-krueger hym to kwestia gustu, englund byl genialny, i nikt do tej pory go nie zastapil, moim zdaniem poradzil sobie elegancko
-aktorstwo tak jak w 80% horrorach nie ma znacznia, a jak sie juz czepiasz tego aktorstwa, to przypomnij sobie jak wygladalo w orginale
-to jest remake a nie reboot, takze sceny skopiowane sa zrozumiale
-co do cgi kiepskie ? no nie zartuj

rowniez pozdrawiam :)

ps. pomijaja juz wszystko co napisales, to zasluguje jak dla mnie na wiecej niz 3/10

ocenił(a) film na 3
floster79

w oryginale postacie były ciekawsze i lepiej zagrane ;)

ocenił(a) film na 3
arieljarosz

tylko wiesz: jaki jest sens robienia remaku skopiowania każdej ze scen z oryginału, tyle że w CGI? W oryginalnej serii zostało to zrobione dużo lepiej

arieljarosz

hy mczy ja wiem czy lepiej zagrane, to kwestia indywidualnej oceny i tyle, co do remakow to powstaja bo wszystko co najlepsze juz wymyslili hehe i tak jak pisalem ja tam lubie remaki, a ten film serio mi sie podobal i tyle

ocenił(a) film na 3
floster79

zazdroszczę, ale z drugiej strony: taki remake np. Halloween, miał sens (wiesz, geneza Michaela i pare nowych rzeczy dodał od siebie, czego nie było w oryginalnej serii)

ocenił(a) film na 3
floster79

no i dawanie 9 filmowi bez klimatu, z marnym CGI, i kiepskim aktorstwem, to lekka przesada, nie sądzisz? ;)

arieljarosz

rownie dobrze moglbym o to ciebie zapytac, ze dawanie 3 to lekka przesdada nie sadzisz ? ja juz ci moje argumenty podalem, i nie bede sie powtarzal ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones