PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97935}

Koszmar

Gawi
5,1 298
ocen
5,1 10 1 298
Koszmar
powrót do forum filmu Koszmar

Koszmar to taki film gdzie raczej nie będziemy mieli po nim koszmarów sennych ja jakoś obejrzałem i nie był to dla mnie film przerażający ,no obejrzałem do końca ale pytam się w którym momencie to miało być straszne bo ja nie wiem ?.No cóż mam ten film na dvd tak samo inne horrory koreańskie ,,Apartament „ czy „Lalkarz’’ także mało straszne kino grozy tak więc jeśli chcecie się wystraszyć to raczej się rozczarujecie bo ten film to nic strasznego .Główna postać to raczej mnie pociągała i podniecała niż przerażała ,no było kilka ciekawych momentów jak pod koniec to nawet niezłe było ale nic strasznego .No więc powiem tyle taki film to raczej można oglądać nawet w nocy bo nie będzie po nim żadnych koszmarów sennych .Nawet nie wierzcie w te opisy na pudełku że niby straszne kino grozy najlepszy horror tak samo dobry w tym straszeniu jest jak wspomniany Lalkarz czy Apartament ;(.

Kinematograf

Mi się "Lalkarz" bardzo podobał :D Ale to zależy od gustu. A czy przestraszył. Za pierwszym razem tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones