PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714479}

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Puss in Boots: The Last Wish
7,7 36 552
oceny
7,7 10 1 36552
7,0 28
ocen krytyków
Kot w butach: Ostatnie życzenie
powrót do forum filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie

Polecam każdemu zainteresowanemu aby obejrzał film też w wersji z oryginalnym, angielskim dubbingiem. W wersji angielskiej postacie mówią z akcentem typowym dla kręgu kulturowego, z którym mają być związane. Największa różnica zaszła w przypadku rodziny niedźwiedzi. Ta jest stylizowana na stereotypową brytyjską rodzinę z przedmieścia tak pod względem wyglądu, zachowania jak - albo też "a zwłaszcza" - mowy. W wersji polskiej nie uświadczymy tego komicznego akcentu ani slangu. Przy czym nie postarano się też przenieść tego na nasz grunt krajowy (np. 'śląskie" misie mogłyby wypaść bardzo interesująco)

Dajcie temu filmowi szansę jeszcze raz - ale tym razem w wersji angielskiej.

ocenił(a) film na 9
Martin von Carstein

Ja od początku chciałem obejrzeć po angielsku głównie dlatego że dla mnie polski dubbing bywa ostatnio średni ale zamierzam jak nadarzy się okazja spróbować polskiego. Ale aktorzy w oryginale naprawdę byli nieźli więc liczę na to samo w polskim dubbingu

ocenił(a) film na 10
Martin von Carstein

Ja ogladam wszystko w wersji angielskiej. Film jest genialny. Nie wiem jaki jest z polskim dubbingiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones