PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648122}

Kot w butach: Trzy diabły

Puss in Boots: The Three Diablos
7,0 6 054
oceny
7,0 10 1 6054
Kot w butach: Trzy diabły
powrót do forum filmu Kot w butach: Trzy diabły

Będzie z polskim dubbingiem ??

glutex

Myślę że w Boże Narodzenie tvn pokarze ...

D1999

"Myślę że w Boże Narodzenie tvn pokarze ..."

He, he... Jak zawsze... ;-D

D1999

Kogo pokarze i za co?

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

Ten dzieciak nawet nie jest świadom, że z niego szyderujesz. ;)

D1999

Też tak myślę, ale już się Boże Narodzenie a nic o tym nie słychać(szkoda:( )

ocenił(a) film na 7
glutex

Raczej już nie będzie, ale to chyba nie powód do płaczu. Zawsze można obejrzeć z napisami.

Heller1304

gdzie mogę znaleźć z napisami ? :)

ocenił(a) film na 7
21kamilka21

Wwwwwwwwwwwwwww.... necie? :D

Heller1304

tyle to i ja wiem :D hahaha tylko że szukałam i nie znalazłam z napisami :p i w tym problem :P

ocenił(a) film na 7
21kamilka21

Możesz również zrobić tak jak ja to zrobiłem rok temu: pobrać film z torrentów (o ile posiadasz utorrenta), dodać napisy za pomocą programu napi*projekt, obejrzeć a potem wykasować z kompa. :)

Heller1304

aaa widzisz, nie wiedziałam że tak można :P dzięki za pomoc w takim razie :)

ocenił(a) film na 7
21kamilka21

Polecam sie na przyszłość. :P

Heller1304

dopiero dzisiaj oglądałam :D ale znalazłam filmik na youtube fakt po angielsku, ale napisy świetnie się przetłumaczyły i dało rade oglądać :D oczywiście na tablecie oglądałam, bo przed chwilą odpaliłam ten sam filmik na kompie i napisy różniły się mega... nie wiem czemu :x

ale wracając do filmu - genialny :D i te 3 małe diabelskie kociaki... :D

ocenił(a) film na 7
21kamilka21

Serio, oglądając przez tablet film na yt nie było problemu z przetłumaczonymi napisami? Wybacz moje niedowierzanie, ale oglądając filmiki na yt przez kompa nieraz z włączonym tłumaczeniem napisów to porażka jednym słowem. No ale skoro udało ci się go w końcu obejrzeć bez najmniejszego problemu to najważniejsze. :)

Heller1304

no dokładnie, teraz czeka na mnie w kolejce " kot w butach " :D

A co do napisów, to tak - wersja na tablecie była lepsza i bez problemu mi się pojawiły, a na komputerze musiałam sama tam wciskać tłumaczenia itd i była lipa :p

glutex

pewnie bedzie w polsacie za jakis czas, teraz Polsat przejal Dreamworks i odkurza stare krotkometrazowki ktore nie mialy dubbingu jak Maddly madagascar czy Far far away idol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones