PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106005}

Koty nie tańczą

Cats Don't Dance
7,0 1 468
ocen
7,0 10 1 1468
Koty nie tańczą
powrót do forum filmu Koty nie tańczą

Świetne piosenki, bardzo dobra animacja, jeszcze lepsze co poniektóre postaci (kotka Sawyer ma genialne rysunki, zwłaszcza w końcowej piosence i bezpośrednio po) i lekki blichtr starego hollywoodu.

Czemu ten film stał się porażką kasową... trudno zrozumieć.

ocenił(a) film na 7
ovis

Po obejrzeniu tego filmu również głęboko się zastanawiam dlaczego film się nie wybił. Dla mnie jest fantastyczny, urocza animacja, słodkie postacie, fajna fabuła, no i końcowe sceny z przeróbkami filmowych plakatów - boskie (zwłaszcza Maska, Beetlejuice i Batman).

ocenił(a) film na 9
natka17_1998

Jakby się zastanowić - jest to taki trochę pstryczek w nos dla Hollywoodu, gdzie prawdziwych, młodych talentów nie wita się z otwartymi ramionami, bo łatwiej postawić na stare, znane twarze. Może Ktoś Powyżej stwierdził, że ten film niszczy wizerunek ? ;)

ocenił(a) film na 7
nasty929

W sumie racja. Nie pomyślałam o tym ; ) Ale i tak szkoda, myślę że gdyby film zyskał rozgłos, dzieciakom bardzo by się spodobał.

ocenił(a) film na 9
natka17_1998

Pewnie tak. Chociaż patrząc od strony dzieci - np. postać głównego bohatera nie jest tak słodziutka i puchata jak choćby najpopularniejsze disneyowskie. Może to tez zaważyło na sukcesie filmu? I ten straszny kamerdyner Max.... brr :)

ocenił(a) film na 7
nasty929

Ale jest bardzo sympatyczną postacią : )
Ten Kamerdyner to potwór ; ) Sama się go przestraszyłam.

ocenił(a) film na 9
natka17_1998

Jest, jest :)
W sumie tak myśle, skoro każda postać uosabia pewien typ, to Max chyba nawiązuje kamerdynerów, których my znamy głównie z filmów - powaznych, o grobowych minach. Tak oficjalnych i wypucowani, że zdają się ogromniiii :D

ocenił(a) film na 7
nasty929

Fajnie to ująłeś : ) Ale to prawda, kamerdynerzy zazwyczaj kojarzą się z taką postacią, bardzo poważną i niezbyt skłonną do żartów.

ocenił(a) film na 9
natka17_1998

Cieszę się, ze spotkało się uznaniem :)

ocenił(a) film na 7
nasty929

: )
A ja cieszę się że mogłam porozmawiać z kimś na temat tej animacji : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones