PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181718}

Kovak Box

The Kovak Box
5,7 1 768
ocen
5,7 10 1 1768
Kovak Box
powrót do forum filmu Kovak Box

Jestem świeżo po seansie. Całkiem udany thriller z elementami sf. Fabuła opiera się na fascynacji wszczepami, umożliwiającymi kontrolę ludzkich zachowań. Poprzez zewnętrzny bodziec (w tym wypadku - pewna piosenka) - ludzie z implantem popełniają samobójstwo. Eliminacja niewygodnych jednostek w celu utrzymania pełnej kontroli nad społeczeństwem, przy zerowej ingerencji - byłaby spełnieniem każdego szaleńca u władzy... Fikcja staje się rzeczywistością, a w sprawę zamieszany znany pisarz sf i szalony naukowiec. Tak w skrócie bez spoilerowania.

Film trzyma w napięciu, dawno nie oglądałem dobrego poważnego filmu sf i jestem mile zaskoczony. Do tego jeden z moich ulubionych aktorów - Timothy Hutton - gra naprawdę dobrze (poniżej pewnego poziomu chłop nie schodzi, szkoda, że już wypadł trochę z obiegu). Ciekawa fabuła, napiecię, dobra muzyka, piękne zdjęcia Hiszpanii. Ode mnie 8,5/10.

Aha - i nie grają tutaj te gwiazdy wymienione w obsadzie (znane Panie) - to pomyłka.

adamst85

"Tak w skrócie bez spoilerowania."
Bez spoilerów są tylko pierwsze dwa zdania. Współczuję komuś kto to przeczytał a nie widział filmu.

alienv_2

"Tak w skrócie bez spoilerowania."
Dobre,żart roku,nie ma co,ja już nie oglądam bo wszystko sie dowiedziałem :DDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones