PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34454}

Kowboj Bebop: Pukając do nieba bram

Cowboy Bebop: Tengoku no Tobira
7,8 12 500
ocen
7,8 10 1 12500
Kowboj Bebop: Pukając do nieba bram
powrót do forum filmu Kowboj Bebop: Pukając do nieba bram

Tak. Przyznaję się bez bicia: jestem czcicielka CB. A moimi guru są Spike i obowiązkowo Edzia. Pamiętam, że gdy pierwsza raz natknęłam się na artykuł o Cowboy'u, powiedziałam "Łee, kowboye i s-f... Bosz, ale nudziarstwo. To są dwa gatunki, których nie lubię chyba najbardziej. Nie wiem, jak można to oglądać". No, a jak po raz pierwszy zetnęłam się z serią to szczena mi opadła i dotąd nie mogę jej pozbierać z podłogi. I co jakiś czas muszę sobie obejrzeć Cowboya, bo staję się nieszczęśliwa... O w mordę! Jestem uzależniona!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
skrzacikowo

Nie no, serio? Ty też? Też czasem myślę, że może powinnam się leczyć... Hmm... Tylko, że ja wcale nie chcę być zdrowa :)) A Edzia... No cóż, Edzia to po prostu Edzia :P

skrzacikowo

Absolutnie się zgadzam! Edzia jest genialna, a Spike... Spike jest po prostu niesamowity *^.^* Mrauuuuu Kocham tą serię ^^


Arghhhhh też sie uzależniłam ^.~

taikei

Czy ktos muglby mi przegrac CB ?Sam niemoge scignac bo mam slabe loncze,a pozatym na modemie jade. Odwdziecze sie innymi filmami i serialami na dvd i dvix,ewentualnie gratyfikacja pienierzna.Prosze o kontakt na ronin0@o2.pl lub GG 4931476.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones