PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30634}
8,0 11 942
oceny
8,0 10 1 11942
8,2 15
ocen krytyków
Koyaanisqatsi
powrót do forum filmu Koyaanisqatsi

Koyaanisquatsi z lekka męczący. Poza tym cały nagrywany w USA a Baraka na całym świecie. Za długie ujęcia. Jedyne plusy to niektóre unikatowe nagrania i dużo ujęć z lotu ptaka.

ocenił(a) film na 10
Randomczlowiek

Mnie z kolei Koya w ogóle nie nuży - jest to jedyny film, na którym byłem w kinie więcej niż 10 razy (a wokal Alberta de Ruyter'a niezmiennie od niemal 30 lat wywołuje ciarki na plecach) i wciąż go oglądam na dvd. Baraka jest wspaniała, jednak jak dla mnie jest nieco wtórna do Koyaanisquatsi, nie tylko dlatego, że jest dziełem współpracownika reżysera K. Godrey'a Reggio. Choć wolę uważać, że to uzupełnienie Koya, coś należałoby oglądać łącznie.

ocenił(a) film na 10
Kocio

miało być "od nie ponad 20 lat". Poza tym ścieżka dzwiękowa Glassa nie każdemu może przypaść do gustu. Mnie, ponieważ Koya. było pierwszym kontaktem z twórczością tego minimalisty, od razu się spodobało, szczególnie w tym kontekście, ale mogę sobie wyobrazić, że taki soundtrack może być dla kogoś denerwujący...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones