PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568216}

Król Artur: Legenda miecza

King Arthur: Legend of the Sword
7,0 111 017
ocen
7,0 10 1 111017
6,0 24
oceny krytyków
Król Artur: Legenda miecza
powrót do forum filmu Król Artur: Legenda miecza

Boże co za gniot. Zero historii, zero klimatu. Ograne triki Ritchiego zupełnie nie pasują do konwencji legendy. Lubię inne filmy Ritchiego, ale Król-cwaniak i cwaniacy okrągłego stołu? Litości.

ocenił(a) film na 2
stilgar79_filmweb

Zgadza się najgorszy film jaki w tym roku obejrzałem, tutaj nic nie gra po prostu brak słów....

stilgar79_filmweb

Film nie jest zły, wszystko zależy od tego jak się do niego podchodzi. Ja oczekiwałem "lekkiego" filmu na odstresowanie po pracy i taki dostałem.

stilgar79_filmweb

Gniot to Ty jesteś

ocenił(a) film na 1
Immortal_Stasin

Powaliła mnie siła Twoich argumentów.

Immortal_Stasin

Oczywiście,że ten film to gniot. Richie nie powinien go zrobić. To dobry reżyser, ale od pewnych tematów powinien trzymać się z daleka. Z tego samego powodu Martin Scoresse nie powinien robić kina sci-fi, a Terence Malik horrorów. Sherlocka Holmesa jeszcze zniosłem, ale w tym filmie przeszedł samego siebie. Konwencja cwaniakowatości Artura i reszty pasuje tutaj jak świni siodło i trzeba na prawdę nie wiedzieć nic o kinie i o legendach, aby napisać, że ten film jest dobry, bo NIE JEST i nic tego nie zmieni. Zaryzykuję tezę, że tym filmem Richie sprowadził temat legend arturiańskich to poziomu mordobicia przed pubem i odarł je z całej magii. Aż strach pomyśleć co zrobi z Alladynem...

ocenił(a) film na 1
Immortal_Stasin

Do łóżka spać kmieciu!!!

stilgar79_filmweb

CO Z CIEBIE ZA GNIOT !

ocenił(a) film na 8
stilgar79_filmweb

Rozumiem fakt że nie przypadł tobie do gustu,ale żeby dać 1? A np. Takiemu filmowi jak Polityka dałeś 10!! Człowieku masz troszkę zwichrowane pojmowanie świata kinematografii,radzę nie wchodzić na tą stronę.

ocenił(a) film na 1
manfredos

Nie oceniałem filmu Polityka. Najwyższą ocenę jaką do tej pory wystawiłem to 9 gwiazdek. Co do oceny Króla Artura nie zmieniłem zdania.

stilgar79_filmweb

Ja myślałam juz, ze ja czegoś nie rozumiem, gdzieś przysnełam czy co. Ale widzę, że inni też widzą, że z tym filmem dobrze nie jest. U mnie ląduje na półce: filmy za które nikt mi czasu nie zwróci. Jakieś to wszystko takie płytkie. Ten jest dobry, ten jest zły, więcej nad postaciami pracować nie potrzeba. A klimacik jak z Przygód Merlina dosłownie

ocenił(a) film na 5
stilgar79_filmweb

Oglądając ten film miałam w głowie tylko "ujęcia idealne do gry komputerowej, typu Książę Persji". Nie wiedziałam skąd kojarzę ten styl nagrywania scen, ujęć, przejść i przeskoków do przeszłości - tak jak w Sherlock Holmes, jednakże tam pasowały te zabiegi.

ocenił(a) film na 3
stilgar79_filmweb

Zgadzam się. Jak uwielbiam filmy z tamtych czasów (rycerzyki itp.) to ten jest po prostu fatalny i nawet taka obsada nic nie zmienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones