PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568216}

Król Artur: Legenda miecza

King Arthur: Legend of the Sword
7,0 111 071
ocen
7,0 10 1 111071
6,0 24
oceny krytyków
Król Artur: Legenda miecza
powrót do forum filmu Król Artur: Legenda miecza

A może jednak równość ras i walka z rasizmem - nie wiem jak to nazwać. Tak czy inaczej widać jak całe multikulti ogarnia hollywood, że już nawet w filmie o wczesnym średniowieczu widzimy czarnoskórego rycerza. Ktoś powie, że to fantasy - ok. Ale to jest fantasy osadzone w średniowiecznych r e a l i a c h i nikt mi nie wmówi, że jego rola jest tam potrzebna. Nie jestem rasistą, ale uważam, że w tym filmie powinno być biało, biało i jeszcze raz biało.

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

No i świetnie ;) Tylko że TFA to dla mnie nadal gniot, żeby nie było ;p

Ryloth

no, i znowu od nowa, "hejtowy człowiek", TO MASZ DALEJ GNIOT POD CZASZKĄ, i jak już zasygnalizowałem, nie zamierzam czasu na ciebie tracić, więc wystarczy skopiować wątek, prawda? Ponieważ wszystko już było, prawda? A więc, masz; "JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO I GNIOT DOSTAŁ 58 NAGRODY? BĄDŹ TYM RAZEM MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ ZNOWU OD TEGO PYTANIA, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO i GNIOT WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? WIĘC KOLEŚ, KRĘCZ DALEJ. ZAPEWNIAM, ŻE BEZ ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE, BĘDZIESZ CZEKAŁ DO KOŃCA ŚWIATA. 100%! TOTEŻ PONIEWAŻ WSZYSTKO JUŻ BYŁO, WSZYSTKO JUŻ SOBIE POWIEDZIELIŚMY W TEJ DYSKUSJI, TO JA MAM ŁATWE ZADANIE. WYSTARCZY TYLKO SKOPIOWAĆ JAKIŚ POST, I MAM DLA CIEBIE GOTOWA ODPOWIEDŹ. WIĘC, TEORETYCZNIE, TA DYSKUSJA JEST JUŻ DLA MNIE SKOŃCZONA. OWSZEM, ODPOWIEDZI BĘDZIESZ DOSTAWAĆ, ALE SKOPIOWANE, CHYBA, ŻE SAM TEŻ W KOŃCU ZROZUMIESZ, ŻE JEST BEZPRODUKTYWNA I BEZCELOWA prawda? BO CO DAJE? TWÓJ ODLOTOWY HEJT SIĘ NIE ZMIENI, A TY NIE DASZ ŻADNEGO DOWODU, ŻADNEGO LINKU Z POPARCIEM DLA TWOJEJ „POGARDY” DLA „TFA”. WIĘC, O CO CI CHODZI? Moje dziecko, bądź rozsądne, DAJ SOBIE JUŻ SPOKÓJ. CZAS NAJWYŻSZY. TAK BĘDZIESZ BLE-BO-WAĆ DO KOŃCA ŚWIATA? TO MA JAKIŚ SENS? POZDRAWIAM :)

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

Congratulations! You have been TRIGGERED! :D

Ryloth

I'm a mam of my words :)

ocenił(a) film na 7
robertO_15_filmaniak

A Gokussb to osoba, której również nie podoba się TFA. Boisz się, że takich użytkowników jest dużo więcej? ;)

ocenił(a) film na 8
Ryloth

To jest oczywiste że boi sie że,przeciwników TFA będzie dużo więcej .

ocenił(a) film na 7
Gokussb

On tylko kieruje się tym, co inni powiedzą. Nie ma swojego zdania. Nie potrafi nic sensownego o samym TFA powiedzieć.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Też tak myślę ale po takich,typkach racjonalnego myślenia nie da sie oczekiwać .

ocenił(a) film na 8
Ryloth

zobacz na jad nienawiści fanatyka TFA . Co myślisz o tym ?

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Trzeba go chyba do bana zgłosić

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Nie no, ma prawo do swojego zdania. Trochę chyba jednak za bardzo atakuje tych, co mają odmienną opinię. I tak samo utożsamianie wyniku finansowego z jakością to ślepa uliczka. Nikt rozsądny nie mówi, że film jest dobry, bo zarobił dużo kasy.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Słuszny wpis brawo .

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Twa była zamierza swego bloga zamknąć i pójść na inny . Jest przekonana że w ten sposób uniknie naszej, kontroli rozmów .
Myślisz że to wogóle możliwe ? Rozwiązanie jest jedno ; Twa była zamierza chyba nowe konto dla siebie stworzyć , i tam blog na rozmowy założyć .

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Jej sprawa. Nie o nią mi chodzi, tylko o takie filmwebowe trolle jak lachim czy denis. Naprawdę jej się dziwię, że zadaje się z takimi osobnikami, no ale to jej problem.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Możesz mieć racje . Ale jest według ciebie możliwość znalezienia jej aby, mieć na oku denisa i lachima ?

Myśli że wygra z nami w ten sposób wojne

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Jeżeli te dwa trolle wyjdą poza bloga, to szybko się ich zlikwiduje. A w swoim kółku różańcowym to sobie mogą pisać.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Racja kolego i to w 100 % . Nim twa była zamkneła na bloga dodała że ; Na priv udzieli wskazówek gdzie bloga otworzy .

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Ukrywa się ten, kto wie, że źle robi ;)

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Racja . Twa była wyszła z ukrycia i mnie zaczepia . Podobno ona jest odpowiedzialna za to że, użytkownicy kojarzą mnie jako AZ42 . Podobno lubi ludziom rozpowiadać,że usunąłem konto z obawy przed banem . I tym przypominam denisa

Jeżeli chcesz linka ci dam

ocenił(a) film na 7
Gokussb

A podeślij.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

prosze cie bardzo
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Ile+macie+tutaj+kont,2909442#post_15244305

ocenił(a) film na 8
Ryloth

I podobno nie ma zamiaru nowego konta ,twa była zakładać . Teraz ponownie zablokowała komentarze ,na swym blogu .

Trzeba jakoś sentie wytropić .

Ryloth

skoro temat był "czarnych" to skąd twoja ocena 2/10 pod moim tekstem? Prosiłem byś ocenił "Przebudzenie", a jak już dałeś "HEJT", naturalnie musiałem zareagować TO PRZECIEŻ PROSTE. Ale ponieważ ty uważasz, że twoja ocena jest THE BEST, ponieważ ty to FAN, a inni tylko 'ZWYKLI", dyskusja trwa, trwa i trwa. Megaloman nigdy nie odpuszcza. TO TY MUSISZ MIEĆ RACJĘ. RAZ JESZCZE; NIE MASZ. KROPKA, KONIEC. Poprzedni wpis nie dokończyłem, zaraz wyślę całość, ok?

Ryloth

Cała masa negatywnych opinii głosujących 189,457 dała 7.5 na 10. Ty masz jakiś uraz głowy? Napisz jak to jest możliwe, ok? TAKI JEST FAKT, I TY TEGO NIE ZMIENISZ! Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (2015) z budżetem $245 000 000 zarobił w Boxoffice: $2 068 223 624, pod tym względem Nr 3 wszech-czasów, z 58 nagrodami, w tym; 17 WYGRANE i 41 NOMINACJE: 41. Koleś, "PRZEBUDZENIE" był najlepszym filmem 2016 w/d opinii - Broadcast Film Critics Association, tzn. Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich. ONI OCENIAJĄ "PRZEBUDZENIE" NA NAJLEPSZY FILM ROKU, a ty z jakiejś wsi polskiej dajesz 2/10 i wciąż dyskutujesz? NIESAMOWITA. Raz, jeszcze, masz prawo do twojej oceny, TYLE TWOJE PRAWKO! ALE NIE PROPAGUJ JEJ! NIE MÓW, ŻE TY "FAN" i inni "ZWYKLI" i nie pisz głupot w stylu "Też mogę ci znaleźć całą masę negatywnych opinii o TFA. I czego to ma niby dowodzić?" ponieważ koleś, masa negatywnych opinii zrozumiano jako ocena podobna do twojej oceny 2/10 nie daje 7.5 na 10. NIE MA TAKIEJ MATEMATYCZNEJ MOŻLIWOŚCI. SAM WIESZ, ŻE NIE MA, ALE TY MUSISZ PODTRZYMAĆ DYSKUSJĘ, prawda? Za wszelką ceną, prawdę? Pisząc nieprawdę, prawda? Masz tu link, jak PRAWDZIWI KRYTYCY OCENIAJĄ "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" - http://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+Przebudzenie+Mocy-2015-671051/award s ....... DAJ SOBIE SPOKÓJ JUŻ. TWOJA OCENA 2/10 TO CZYSTY, NAJPRAWDZIWSZY HEJT. NAJGORSZY HEJT W HISTORII KINEMATOGRAFII, WIĘC NIE PROPAGUJ. ZRESZTĄ SAM O TYM WIESZ, BO PUBLICZNIE POD SWOJĄ BARDZO KRYTYCZNA OCENĄ DAŁEŚ KŁAMLIWĄ 7/10. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
robertO_15_filmaniak

uraz głowy to ty masz ,podawane przez ciebie argumenty broniące TFA NIE są ani trochę słuszne i logiczne .

Gokussb

Miałem już nie pisać pod twoim tekstem, ale skoro dotarło do mnie, że tak na prawdę, z dzieciakiem Ryloth <ewentualnie z umysłem dziecięcym> traciłem cenne godziny na bezproduktywne dyskusje, byłem ciekawy jak jest z tobą, i się nie zawiodłem. Chyba wiesz, że ocena 10 = ARCYDZIEŁO, prawda? No to proszę zobaczyć jakie filmy w/d ciebie są ARCYDZIEŁAMI, filmy które dajesz 10!
1. Pingwiny z Madagaskaru - 10
2. Madagwiazdka -10
3. Laboratorium Dextera - Wyprawa w przyszłość - 10
4. Dr Dolittle 2 - 10
5. Dr Dolittle: W pogoni za błahostkami – 10
6. Dr Dolittle 3 – 10
7. Transformers: Ostatni Rycerz -10
I ten twój komentarz wszystko tłumaczy, prawda? – „Powiedz mamie że ją kocham, i nigdy nie zapomnę jej ślicznej buzi.” I JA Z WAMI TRACĘ CENNY CZAS NA DYSKUSJĘ? Z DZIEĆMI? CZY Z ISTOTAMI Z UMYSŁEM DZIECIĘCYM? Ze wszystkich wszystkich dostępnych filmów ty dajesz 10/10 filmom adresowanym do dzieci, i oczekujesz, że będę z tobą dyskutować? Nie, moje dziecko, pogadaj z kolegą Ryloth, ok? P.S. - Żeby było jasne, nie neguję twoich ocen, masz prawo do niej, tylko moje dziecko, to dziecięce głosowanie, prawda? Głosowanie oczami dziecka, prawda? I dlatego rozmowa z dzieckiem, z umysłem dziecięcym mnie nie interesuje. I to nie jest niegrzeczność, tylko świadomy wybór, i tak jak każdy mam prawo wybierać z kim będę dyskutować, prawda? Więc, sorry, nie obrażaj się, z dziećmi, z umysłem dziecięcym publicznie nie dyskutuję, i szanuj to, ok? Cześć :)

ocenił(a) film na 8
robertO_15_filmaniak

Czy do ciebie dociera że ; Zysk finansowy to NIE JEST wystarczający dowód że TFA to dobry film ????????? . Jeżeli ty jesteś dorosły to prędzej w Polsce zapanuje siarczysty mróz 30 - . . A takich mrozów NIE było od lat w Polsce .

Nie umiesz podać racjonalnych argumentów broniące TFA , tylko zasłaniasz sie sukcesem finansowym .

Żyj w swoim urojonym i psychicznym świecie .

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Dla mnie TFA pozostanie ; Badziewiem 2015 roku i najgorszą częścią sw ,i odgrzewanym kotletem . Ten film nie jest godny noszenie tytułu Gwiezdne wojny .

Co ty na to ? . I nie ważne że każdy będzie mi pisał że TFA to arcydzieło .

ocenił(a) film na 7
Gokussb

I prawidłowo.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Wiem o tym

Ryloth

sorki, dużo piszę, więc błędy nieuniknione; cóż, ~użytkownik usunięty był wkurzony. Ocena 7/10 nie uśpiła jego racjonalnego, logicznego myślenia, wiec zaatakował. (....) Zawartość recenzji surowo i FACHOWO jako FAN, a ocena końcowa zamiast "FANOWĄ" 2/10", dałeś "NIE_FANOWĄ" 7/10 zwykłego widza! Jest tu jakaś sensowna logika? Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
robertO_15_filmaniak

Dzień dobry. Przeczytałem wszystkie pańskie komentarze i wniosek nasuwa się oczywiście tylko jeden. Będę używał dużych liter, co by pan ZROZUMIAŁ W KOŃCU CO SIĘ DO PANA PISZE. Jaśnie pan ZASŁANIA SIĘ wynikami Box Office, zamiast MERYTORYCZNIE porozmawiać i wymieniać się ARGUMENTAMI z użytkownikiem o nicku Ryloth.

Napiszę to NAJPROŚCIEJ jak się da.

Wynik finansowy NIE JEST wyznacznikiem JAKOŚCI filmu, o czym wie KAŻDY OGARNIĘTY człowiek, więc proszę się już nie kompromitować i pisać o filmie, a nie pieniądzach. Bo pieniądze to ŻADEN ARGUMENT, rozumiemy się? Film może zarobić KOKOSY, a recenzenci i widzowie mogą być NIEPRZYCHYLNI, bo film ocenia się NA PODSTAWIE FABUŁY, SCENARIUSZA, MUZYKI, MONTAŻU I OCZYWIŚCIE GRY AKTORSKIEJ. To właśnie OD TYCH CZYNNIKÓW ZALEŻY ODBIÓR FILMU, ale widzę że jaśnie pan SPECJALNIE PRZEMILCZA TEN FAKT, bo wie że jest NA STRACONEJ POZYCJI, więc będzie do USRANNOŚCI GADAŁ TYLKO I WYŁĄCZNIE O PIENIĄDZACH.

Czy jest tu jakaś sensowna logika w pańskim rozumowaniu? NIE SĄDZĘ.
JA TUTAJ WIDZĘ PAŃSKI POPIS TROLLINGU I NIC WIĘCEJ.

Nie masz co robić w wakacji, tylko czytasz posty dyskusji w której nie brałeś udziału? ZWYCZAJNIE KŁAMIESZ! A TO DOWÓD…. Proszę, z tego wszystkiego czepiasz się box-office, KTO WAZ PRODUKUJE? Z JAKIEGO ŚWIATA TY TEŻ SIĘ URWAŁEŚ? NIBY WSZYSTKIE POSTY CZYTAŁEŚ, ALE TYLKO CZEPIASZ SIĘ BOX-OFFICE, A MASZ ODPOWIEDŹ NA TO PYTANIE; jest tu wyżej... zaraz skopiuję.. no, no skopiowałem, i wklejam; "JAKIM CUDEM "PRZEBUDZENIE" tzn. ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO I GNIOT DOSTAŁ 58 NAGRODY, w tym; 17 WYGRANE i 41 NOMINACJE? TEŻ BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ OD TEGO PYTANIA, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? I NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z BOX-OFFICE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO i GNIOT WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. TO TEŻ NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z BOX-OFFICE, prawda? I PISAŁEM prawda? A TY PONOĆ WSZYSTKIE POSTY CZYTAŁEŚ! TO NIE ZAUWAŻYŁEŚ? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? TERAZ, BARDZO PROSZĘ, NIE UCIEKAJ OD ODPOWIEDZI, ok? NIE DASZ ODPOWIEDZI, TO WIĘCEJ NIE ODPISZĘ,..... BO PO CO? NA PALIWO DLA WASZEGO TROLLINGU.... JUŻ MYŚLAŁEM, ŻE TEMAT ZAMKNIĘTY, A TU NAGLE ZNIKĄD kolejny Ryloth w skórze ar23s, który zwyczajnie się nudzi podczas wakacji coś wykombinował.... tak przynajmniej tobie się wydaje.... DASZ ODPOWIEDZI TO POGADAMY DALEJ, BEZ ODPOWIEDZI MÓWIĘ JUŻ... pa_pa, adios, do następnego tematu.... tu już nie mam nic do dodania.

użytkownik usunięty
robertO_15_filmaniak

To ty nie czytasz ze zrozumieniem. Twierdziłeś że Ryloth hejtuje, ale jak przeczytasz jego recenzję to się dowiesz że to normalna, konstruktywna krytyka. ROZRÓŻNIASZ TE DWA POJĘCIA? NIE SĄDZĘ. Z GUSTEM JEST JAK Z TYŁKIEM, KAŻDY MA SWÓJ. CZY TY TO ROZUMIESZ? A WYNIK FINANSOWY NIE JEST WYZNACZNIKIEM JAKOŚCI FILMU. TEGO TEŻ NIE ROZUMIESZ. TO O CZYM MY W OGÓLE MÓWIMY? Trollujesz i tyle. Dla ciebie każdy kto obrazi Star Wars 7 jest hejterem. Obudź się człowieku i nie pieprz głupot.

oj, oj, oj dzieci Ryloth, Gokussb, ar23s, przestańcie już, ok? Wy na pewno tęsknicie za kolorowymi, bajkowymi, sympatycznymi zwierzakami z poprzednich części SW, a było ich bardzo dużo w porównaniu do "TFA". Seria SW dziś ewoluuje. Nie jest adresowana głownie tylko do młodych, dorośli też świetnie się bawią, i dlatego w Rogue1 też nie widać dużo bajkowych zwierzaków. Zresztą, 1-si młodzi fani SW dziś mają już więcej na karku, i seria o nich pamięta, więc ewoluuje. To chyba jest cała tajemnica waszego niezadowolenia. Wy wciąż obieracie na poziomie "dzieciaka". A szkoda.

użytkownik usunięty
robertO_15_filmaniak

Widzę że zapędzony w kozi róg przełączasz się na multikonto i próbujesz mieszać.
Jak słodko że wykryłem trolla.

No właśnie, Ryloth, Gokussb i ar23s to rodzaj multikina, ale fakt, że ty robisz nie oznacza iż inni też ten styl praktykują. Kochane dziecko, tobie tylko się wydaje, że jesteś przebiegły. Nie, nie jesteś.

użytkownik usunięty
1Andrew2_filmweb

Jeśli chcesz mi coś powiedzieć, to przejdź do sedna. Napisałem do pewnego użytkownika żeby przestał się pogrążać. Zapytasz w jakiej kwestii? Już odpowiadam. Pisząc takie frazesy że skoro film dużo zarobił, to MUSI być świetny i nikt nie ma prawa go krytykować. Może zniszczę twój światopogląd, ale można, jeśli ta krytyka jest konstruktywna. Bardzo ciekawe że wymieniasz wszystkich uczestników dyskusji, oprócz Roberto_Filmaniaka który zarzucił ów tezą. Nie widzę na twoim profilu żadnego ocenionego filmu, więc tym bardziej jestem ciekaw skąd się tu wziąłeś, dlaczego pijesz do mnie i nazywasz dzieciakiem. Nie wiesz ile mam lat, więc nie baw się w jasnowidza, bo nikt cię nie będzie traktował poważnie. A wynik finansowy nie jest wyznacznikiem jakości filmu, poza tym Robert nie gada o niczym innym, tylko o pieniądzach. Dla mnie dyskusja z nim jest zamknięta, bo to zwykły trolling z jego strony i każdy głupi to zauważy.

"Seria SW dziś ewoluuje. Nie jest adresowana głownie tylko do młodych, dorośli też świetnie się bawią, i dlatego w Rogue1 też nie widać dużo bajkowych zwierzaków. "
A ktoś podważył twoją myśl, że musisz tłumaczyć takie oczywistości?

"Zresztą, 1-si młodzi fani SW dziś mają już więcej na karku, i seria o nich pamięta, więc ewoluuje. To chyba jest cała tajemnica waszego niezadowolenia."
Czy ja gdzieś napisałem że jestem niezadowolony z serii Gwiezdnych Wojen? Nie napisałem nigdzie takiego stwierdzenia. Ale żeby zaspokoić twoją ciekawość, Przebudzenie Mocy oceniłem na 7/10, a Rogue One na 9/10.

I tym samym potwierdziłeś że nie czytałeś powyższej dyskusji i zadowolony z siebie nawet nie potrafisz skierować swojego komentarza do właściwej osoby. Użytkownik Ryloth jest niezadowolony z "Przebudzenia", więc wszelkie pytania kieruj do niego mój ty rycerzu na białym rumaku.

Sam na pewno wiesz, że to jest kłamstwo - „poza tym Robert nie gada o niczym innym, tylko o pieniądzach. Nie wiem, ale zwyczajnie kłamiesz! Po co? Dlaczego? Przecież tu wyżej jest napisane,- kopiuj_wklej robertO_15_filmaniak: „JAKIM CUDEM „PRZEBUDZENIE” tzn. ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO I GNIOT DOSTAŁ 58 NAGRODY, w tym; 17 WYGRANE i 41 NOMINACJE? TEŻ BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ OD TEGO PYTANIA, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? I NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z BOX-OFFICE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO i GNIOT WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. TO TEŻ NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z BOX-OFFICE, prawda? I PISAŁEM prawda? A TY PONOĆ WSZYSTKIE POSTY CZYTAŁEŚ! TO NIE ZAUWAŻYŁEŚ? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? TERAZ, BARDZO PROSZĘ, NIE UCIEKAJ OD ODPOWIEDZI, ok? NIE DASZ ODPOWIEDZI, TO WIĘCEJ NIE ODPISZĘ,..... BO PO CO? NA PALIWO DLA WASZEGO TROLLINGU.. i nie doczekał się odpowiedzi od ciebie. Wcześniej Ryloth też nabrał wodę w ustach. Gokussb też, a w dodatku ty kłamiesz, że Robert nie gada o niczym innym, tylko o pieniądzach. Jak tak można? Czytam mnóstwo argumentów, recenzji źródłowych Roberta, a ty kłamiesz, że o niczym innym tylko o pieniądzach gadał! Poza tym, co tobie do tej dyskusji po dokładnie 36 dniach od ostatniego postu Roberta. Co chciałeś osiągnąć? Przecież oni już zakończyli dyskusję! Naprawdę tobie tylko się wydaje, że jesteś przebiegły. Nie, nie, nie jesteś. Więc nie udawaj Sherlocka Holmes. Ty po 18 dniach włamałeś się na ich dyskusję, i bronisz Rylotha, i to w dodatku za pomocą kłamstw, a ja nie mogę się nadziwić komu to było potrzebne po 18 dniach! Dlaczego się wtargnąłeś? Strasznie się nudzisz? Nie masz nic do roboty? Przecież temat jest stary, i już zakończony, dokładnie 08.07.2017, a ty się odezwałeś 3 dni temu!!! Po co? To ten temat ma żyć wiecznie? Oj dziecko, dziecko, przestań już udawać. To nic nie daje. Tobie tylko się wydaje, że jesteś cwany. Nie, nie, nie jesteś. Zresztą nie sposób dyskutować z kimś kto mija się z prawdą, więc 1Andrew2_filmweb też mówi „Bye, Bye”. Baw się dalej tutaj, skoro piaskownica już nie starcza, i jak już, to gadajcie ze sobą. 1Andrew2_filmweb wysiada z tej dyskusji. Miłego.

użytkownik usunięty
1Andrew2_filmweb

Mam nadzieję że jednak odpiszesz, ponieważ słowa zawarte w pytaniu "zła kontynuacja, kpina, wielka parodia, totalne dno i gniot" to NIE SĄ MOJE ZARZUTY. To są zarzuty innego użytkownika, a pisałem już że chodzi o Rylotha. To jest jego gust, którego ani ty, ani Robert nie potraficie uszanować. A przecież Ryloth napisał recenzję i opisał w niej, dlaczego uważa ten film za kiepską kontynuację. Z gustem jak z tyłkiem, każdy ma swój. Potraficie to zrozumieć i uszanować?

CZY WY NAPRAWDĘ NIE POTRAFICIE TEGO POJĄĆ? I CO MAJĄ DO TEGO NAGRODY JA SIĘ PYTAM? Wychodzi na to że ani ty, ani Robert nie potraficie po prostu znieść odmiennej opinii od waszej. Nawet czytać ze zrozumieniem nie potraficie i uciekacie od dyskusji. Sami zrobiliście piaskownicę, bo unikacie niewygodnego tematu i nawet jak się wam wytłumaczy, to wy dalej swoje. Jak grochem o ścianę.

HEJ RYLOTH, DOBRZE SIĘ BAWISZ? CÓŻ, TAKIE TO CZASY. DZIECI RZĄDZĄ.... ALE NIE ZUPEŁNIE! KURDE DZIECKO, CO TY DO CHO... CHCESZ? NAWET NIE WIESZ DLACZEGO SIĘ WYNAGRADZA! Z CHOINKI SIĘ URWAŁEŚ? PRZECIEŻ CHODZISZ DO SZKOŁY, TO NIE WIESZ ZA CO DAJE SIĘ NAGRODY? CZY UCZEŃ DOSTAJE NAGRODĘ ZA KPINĄ, WIELKĄ PARODIĄ, TOTALNYM DNEM I GNIOTEM ZADANEJ PRACY DOMOWEJ? DO-STA-JE? BŁAGAMMMMM, NIE MARNUJ MI CZAS, OK? CAŁY CZAS DOSTAJESZ ARGUMENTY, I CO? DALEJ GŁUCHY, ŚLEPY I ZAMKNIĘTY NA WIEDZĘ. PROSZĘ, CZY TO JEST FILM "GNIOT" I COŚ TAM, TAM, TAM... OWSZEM KAŻDY MA SWÓJ GUST, ALE ZJAWISKO "HEJT" TEŻ ISTNIEJE, I TO JEST TWÓJ PROBLEM, NAPISAŁBYM MÓJ DZIECIĘCY DROGI ADWOKAT 'DIABŁA". PROSZĘ KOLEJNY ARGUMENT: Ty tego nie wiesz, ale jesteś ANTYFANEM! TY SZUKASZ „DZIURY”: Masz od KOLEJNEGO PRAWDZIWEGO FANA „SW”. KOLEŚ, ILE JUŻ BYŁO? NO ILE? A TY WCIĄŻ GŁUPOTĘ PISZESZ… ŻADEN PRYWATNY GUST, TYLKO CZYSTY „HEJT” TAK JEST „HATRED”, I BYĆ MOŻE SŁUSZNIE NAPISAŁ ANDZREJ BRAKUJE WAM KOLOROWYCH ODLOTOWYCH, GADAJĄCYCH ZWIERZAKÓW? TU MACIE PRAWDZIWEGO FANA! ZARAZ, ZARAZ, ZARAZ.....

NA PEWNO SŁUSZNIE, BARDZO SŁUSZNIE NAPISAŁ ANDRZEJ BRAKUJE WAM KOLOROWYCH ODLOTOWYCH, GADAJĄCYCH ZWIERZAKÓW? TU MACIE PRAWDZIWEGO FANA! DOSTAJECIE ARGUMENTY NAGRODOWE, ARGUMENTY REKORDOWE OGLĄDALNOŚCI NA CAŁYM ŚWIECIE (albo to czysty 'hejt" jeśli uważasz, że tylu ludzi na całym Świecie się nabrało na "totalne dno", na "wielką parodię i kpiną" albo żyjesz w innym Świecie, tzn. urojonym) i DOSTAJECIE ARGUMENTY POZYTYWNYCH RECENZJI FILMU, ALE I TAK PIEPRZYCIE DALEJ WASZĄ GŁUPOTĘ! NIESAMOWITA SPRAWA! A JA TYLKO CZAS TRACĘ. SZKODA SŁÓW. PROSZĘ, KOLEJNY PRAWDZIWY FAN: - Aragorn88 ocenia ten film na: 8/10 bardzo dobry: „Przebudzenie Mocy” ogólnie wygrywa niemal na wszystkich polach, i naprawia, to co zepsuł Lucas w prequelach. Może i John Williams nie urzeka już nowymi kompozycjami, tak aby zanucić je zaraz po seansie i zapamiętać na lata (poza klimatycznym motywem Rey), ale to nadal są „Gwiezdne wojny”. Czuć to coś, coś, co kiedyś porywało widzów ku wspaniałej przygodzie. I powtórnie jest to odpowiednio zbalansowane (humor kontra powaga, kino familijne i science fiction). Poezja kosmosu i surowo-barwny świat, który tętni życiem. Nawet wtórność scenariusza okazuje się paradoksalnie jego siłą. Na „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” czekało miliony ludzi, dla których ten film, to dużo więcej niż zwykła komercyjna rozrywka. To religia, mitologia i jednocześnie machina do zarabiania ogromnych pieniędzy. Odpowiednia strategia marketingowa podgrzewała napięcie. Czy udało się zadowolić wszystkich? Nie, na stu miłośników, wręcz wyznawców „Star Wars”, znajdzie się kilku niedopieszczonych, którzy nie zaakceptują takiej wizji (ALUZJA DO CIEBIE, prawa?) Trzeba też mieć na uwadze, że to dopiero wstęp do większej całości. Poprzeczka została postawiona wysoko. TRADYCYJNIE MAM PYTANIE; NA PEWNO TO TEN SAM FILM „Przebudzenie” z twoją najnowszą oceną 2/10, i być może za rok 0/10? TEN SAM FILM? DZIECKO DAJ SOBIE JUŻ SPOKÓJ, ok? Z OBOZU HARCERSKIEGO JUŻ WRÓCIŁEŚ? I NAPISZ JAKI TWÓJ BIZNES BY TAK ŻARLIWIE BRONIC RYLOTH, aka ar23s, MOJE BIEDNE DZIECKO. TYLKO WSPÓŁCZUĆ!

I NIE KŁAM JUŻ NA MÓJ TEMAT. NIE TYLKO BOX-OFFICE, prawda? CHYBA, ŻE NIE CZYTASZ MOICH POSTÓW. BIEDNE DZIECKO, PYTASZ CO NAGRODY MAJĄ DO TEGO? NA PRAWDĘ NIE WIESZ DLACZEGO DAJĄ OSKARY, ZŁOTE GLOBY, SATURNY, ORŁY, CANNES itd, itd., itd. NA PRAWDĘ NIE WIESZ? PROPONUJĘ IDŹ TU, I KLIKNIJ NA KAŻDĄ NAGRODĘ, TO SIĘ DOWIESZ, ok? http://www.filmweb.pl/awards i POTEM CZEKAM NA ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE, I PEWNIE SIĘ NIE DOCZEKAM, prawda? Ryloth aka ar23s. PYTANIE ZARAZ WYŚLĘ, ZRESZTĄ ZNASZ, prawda?

MASZ PYTANIE, PYTANIE DO ADWOKATA "HEJTOWEGO CZŁOWIEKA": - "JAKIM CUDEM "PRZEBUDZENIE" tzn. ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO I GNIOT DOSTAŁ 58 NAGRODY, w tym; 17 WYGRANE i 41 NOMINACJE? TEŻ BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ I NAM WYTŁUMACZ, ok? NIE UCIEKAJ OD TEGO PYTANIA, ok? PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIE, prawda? I NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z BOX-OFFICE, prawda? JAKIM CUDEM ZŁA KONTYNUACJA, KPINA, WIELKA PARODIA, TOTALNE DNO i GNIOT WYGRAŁ W KATEGORII NAJLEPSZEGO FILMU SCI-FI ROKU 2016 W/D „Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films” oraz “Broadcast Film Critics Association”, tzn. “Nagroda Dziennikarzy Amerykańskich”. TO TEŻ NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z BOX-OFFICE, prawda? I PISAŁEM prawda? A TY PONOĆ WSZYSTKIE POSTY CZYTAŁEŚ! TO NIE ZAUWAŻYŁEŚ? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? JAKIM CUDEM? TERAZ, BARDZO PROSZĘ, NIE UCIEKAJ OD ODPOWIEDZI, ok? NIE DASZ ODPOWIEDZI, TO WIĘCEJ NIE ODPISZĘ,..... BO PO CO? NA PALIWO DLA WASZEGO TROLLINGU.... JUŻ MYŚLAŁEM, ŻE TEMAT ZAMKNIĘTY, A TU NAGLE ZNIKĄD kolejny Ryloth w skórze ar23s, który zwyczajnie się nudzi podczas wakacji coś wykombinował. NAPISAŁEM Z ZAPASEM, JA SOBIE PRZERWĘ ZROBIĘ. CIEBIE NIE BYŁO PRZEZ 18 DNI, prawda? CHYBA, ŻE DASZ ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE, ok?

użytkownik usunięty
robertO_15_filmaniak

Jesteś głupi, czy tylko udajesz? Proszę wskazać fragment w którym krytykuję Star Wars.
W przeciwnym wypadku nie będę odpowiadał na twoje kłamstwa.

Raz piszesz że jestem adwokatem Rylotha, a po chwili że ja i on to ta sama osoba.
Zapytam więc ponownie. Jesteś głupi, czy tylko udajesz?

Wniosek z tego taki, że jesteś trollem i specjalnie robisz syf na forum.
Wynocha mi stąd w podskokach dzieciaku. Skończą się wakacje, to się ogarniesz.

a gdzie Ryloth się podział? Umarł? A co tobie do dyskusji która umarła dawno, dawno temu, dokładnie 08.07.2017, poza tym skoro nie jesteś krytykiem 'TFA", to dlaczego żarliwie bronisz osobę która nazywa "TFA" totalnym dnem, wielką parodią, kpiną i pomyłką, co by oznaczało, że w/d niego twój osąd o 'TFA" jest do bani, jest dnem totalnym, więc ty też w/d niego jesteś wielką parodią, nie znasz się na temat, zresztą pisał w którymś poście, że tylko takie osoby dobrze oceniają "TFA" i dlatego "TFA" ma wysoką średnią na poziomie 7,5, a prawdziwi fani którzy bardzo krytycznie oceniają plus 'HEJTERÓW" tak jak on, JEST BARDZO NIEWIELU. I CO KOLEŚ, A TY GO BRONISZ? JEST W TYM JAKAŚ LOGIKA? FACET NA CIEBIE PLUJE, A TY GO BRONISZ? KOGO MYŚLISZ, ŻE OSZUKUJESZ? NIE MNIE, BY NAJMNIEJ, WIĘC TWOJE PYTANIE PROSZĘ KIEROWAĆ DO WŁASNEJ OSOBY. MAŁO, ŻE MASZ UROJENIA CO DO "TFA", TO JESZCZE MASZ ROZDWOJENIE JAŹNI. TYLKO WSPÓŁCZUĆ!

użytkownik usunięty
robertO_15_filmaniak

"A co tobie do dyskusji która umarła dawno, dawno temu, dokładnie 08.07.2017, poza tym skoro nie jesteś krytykiem 'TFA", to dlaczego żarliwie bronisz osobę która nazywa "TFA" totalnym dnem, wielką parodią, kpiną i pomyłką,"

Bronię Rylotha tylko w jednej kwestii - posądzasz go o bycie hejterem, a nim nie jest. Napisał recenzję, więc skrytykował film i poparł argumentami dlaczego uważa film za słaby. Ma takie prawo, tak samo jak ma prawo do własnej oceny. To jest proste i logiczne, ale widzę że nie dla ciebie. Gorączkujesz się, jakby ci ktoś matkę obraził.

A tutaj link do recenzji, żebyś sobie odświeżył pamięć.
http://www.filmweb.pl/reviews/Przebudzenie+nadziei-18738

A tutaj fajny artykuł, żebyś się dokształcił i przestał oskarżać wszystkich o hejt.
http://segritta.pl/roznica-pomiedzy-hejtem-konstruktywna-krytyka/

Tym akcentem kończę dyskusję. Mam nadzieję że nie będziesz mi już zawracał dupy i wyniesiesz z tego jakąś lekcję. Nie pozdrawiam.

GDZIE Ryloth, moje biedne dziecko? TAK TAK, TAK: Napisał recenzję, więc skrytykował film i poparł argumentami dlaczego uważa film za słaby. Ma takie prawo, tak samo jak ma prawo do własnej oceny. To jest proste i logiczne, ale widzę że nie dla ciebie. ... ALE DAŁ 7/10!!!!! TAK JAK TY PRZYZNAŁEŚ SIĘ DO OCENY 7/10! I MOJE DZIECKO, JUŻ WTEDY BYŁ PODEJRZANY, ŻE TO "CZŁOWIEK OD HEJTU", ALE PRÓBOWAŁ OSZUKAĆ DAJĄC 7/10, OCENA KTÓRA NIE PASOWAŁA DO TREŚCI RECENZJI. BA, JEDEN GOŚĆ WRĘCZ O TO GO OSKARŻYŁ; proszę: użytkownik usunięty 13 października 2016 8:20 - "sorry ale recenzja słaba i dość hejtująca..." NA TO OSKARŻENIE, DRUGI NAPISAŁ, proszę, proszę, "piotral_2: 17 grudnia 2016 10:25 -@Jakub0katny "Gdyby hejtował to dałby 1,2 lub 3, a nie 7" ....MAM POWTÓRZYĆ? NO PROSZĘ; "GDYBY HEJTOWAŁ TO DAŁBY 1,2, LUB 3, A NIE 7!!! NO I CO? TUTAJ W DYSKUSJI ZE MNĄ, BEZ PUBLICZNOŚCI Ryloth aka ar23s daje 2/10. TAM NIE MIAŁ "BALLS" BY WYJŚĆ DO LUDZI Z OCENĄ 2/10 BO ZOSTAŁBY ZMASAKROWANY Z POWODU "CZYSTEGO HEJTU", A TU KLAPIE JADACZKĘ OBRZYDLIWYMI SŁOWAMI NA "TFA" TYPU "TOTALNE DNO", WIELKA KPINA", "GNIOT". KOLEŚ RAZ JESZCE, TO NIE ŻADNA OCENA! TO TYLKO HEJT, I TO OBRZYDLIWY HEJT, WIĘC NIE ODSYŁAJ DO ŻADNEJ STRONY, ok? TO NICZEGO NIE ZMIENI. 2/10 dla "TFA" PRZY WSZYSTKICH JEGO WAD JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE OBRZYDLIWYM HEJTEM, kropka, koniec. PISAŁEM JUŻ WCZEŚNIEJ, ŻE ZASŁUŻONE, MERYTORYCZNE KRYTYKI "TFA" RODZĄ OCENY 6,5/10, 6/10, 5,5/10, 5/10, 4,5/10, BA 4/10 NAWET JEST DO ZROZUMIENIA, ALE TAK JAK KOLEGA SŁUSZNIE ZAUWAŻYŁ "@Jakub0katny "Gdyby hejtował to dałby 1,2 lub 3,...." PONIEWAŻ TAK JEST, 1/10 (do której nawet jesteś skłonny, ale 1 dodałeś za efekty), 2/10, 3/10 TO JUŻ SĄ "HEJTOWE OCENY", I ŻADNA STRONA NETU TEGO NIE ZMIENI. NAWET NIE CZYTAŁEM. BO, I PO CO, prawda? I NARESZCIE, DOBRZE ŻE PONOWNIE ZROZUMIAŁEŚ IŻ TA DYSKUSJA W/D TWOJEJ FORMUŁY NIGDY SIĘ NIE SKOŃCZY. "HEJT" NIE MOŻE MIEĆ OSTATNIEGO SŁOWA. I BARDZO DOBRZE, PONIEWAŻ TO TY WDARŁEŚ SIĘ NA MÓJ WPIS!!! CIEBIE z "HEJTEM" NIE ZAPRASZAŁEM KOŃCZĄC, DLACZEGO LUBISZ, DLACZEGO UWIELBIASZ LUDZI OSZUKIWAĆ?

użytkownik usunięty
robertO_15_filmaniak

Jak grochem o ścianę.

NO PROSZĘ, PROSZĘ, NAWET CZYTAŁEM TWÓJ LINK, I KOLEŚ SAM SIĘ POGRĄŻYŁEŚ TYM LINKIEM. PROSZĘ; AUTOR PISZE
1. Dam wam teraz przykład niemiłej i miłej krytyki mojego tekstu o kładzeniu niemowląt na brzuchu. Piszę tam o tym, że moim zdaniem (i zdaniem naukowców, których badania przytaczam w tekście) nie powinno się na siłę kłaść dziecka na brzuchu, jeśli ono tego nie lubi. Bo samo prędzej czy później się tego nauczy i to w zupełności wystarczy, by rozwinęło swoją motorykę. Wiele osób się z takim podejściem nie zgadza.
2. Niemiła krytyka: To nieprawda. Mój lekarz mówi, że absolutnie trzeba kłaść dzieci na brzuchu, bo tylko wtedy ćwiczą mięśnie grzbietu. To samo powiedziała fizjoterapeutka mojej siostry. Dziecko, które nie ćwiczy mięśni grzbietu, może mieć poważne problemy rozwojowe.
3. Miła krytyka: Rozumiem Twoje podejście, ale moim zdaniem ryzyko jest zbyt duże, jeśli dziecko nie rozwija się prawidłowo – a wtedy bardzo ważne jest, żeby ćwiczyło mięśnie grzbietu. Dlatego wolę zaufać mojemu pediatrze i fizjoterapeutce mojej siostry, którzy dotąd mnie nie zawiedli. Myślę, że mają rację. [Widzicie? To samo właściwie powiedziała, ale w ogóle nie było to niegrzeczne czy niemiłe]
4. Hejt: Dziś to wystarczy zajść w ciążę, żeby nagle być ekspertką od macierzyństwa. Sory, ale chyba lekarze wiedzą więcej o rozwoju dziecka, niż jakaś blogerka. A „badania naukowców” to można znaleźć pod każdą tezę, jaką się wymyśli z nudów chyba. - TYLE Z LINKU; MĄDRE SŁOWA
NO I PROSZĘ, TO SĄ SŁOWA Rylotha o „TFA”:
1. TFA to gniot w świecie Star Wars i tyle mam do powiedzenia.
2. Jako fan Star Wars mówię, że TFA to najgorsze co mogło spotkać to uniwersum.
3. 2/10, bo efekty były na wysokim poziomie. Cała reszta z perspektywy uniwersum SW to jedna, wielka parodia i kpina. 4. Przebudzenie Mocy to część gorsza nawet od Holiday Special, bo jest niezamierzoną parodią i pluje fanom w twarz. 5. Jako fan SW daję 2/10, bo "Przebudzenie Mocy" to totalne dno i fatalna kontynuacja, a do tego reboot i remake w jednym.
6. Choćby wszyscy dookoła mówili, że TFA to arcydzieło, dla mnie będzie totalnym gwiezdnowojennym dnem i koniec.
7. Na tyle potrafię powstrzymać swoją pogardę dla TFA, że w recenzji jej nie uwzględniłem, starając się być obiektywnym w pozostałych obszarach. Zwykłych ludzi mało interesuje, że TFA ma wywalone na poprzednie części i jest fatalną kontynuacją. - 100% MOWA NIENAWIŚCI? CZYSTY HEJT!
MOJE DZIECKO GORSZEGO, OBRZYDLIWEGO HEJTU NIE SPOTKASZ! A CO TAK WKURZYŁO Rylotha aka ar23s? Mój niewinny wpis, że... masz tu skopiowałem; NAWET, NAWET NA JEGO GLĘDZENIA, NAPISAŁEM; „W sumie przyznaję rację :) Ale cóż, siła marki i marketingu, prawda? Z drugiej strony, fajnie się oglądało, i się ogląda.... NO I CO? "HATRED" WYSZŁO Z NIEGO i DO DZIŚ MOCNO SIE TRZYMA!! PROSZĘ, TAK ODPISAŁ 30.05.2017: Ryloth - TFA? Mi się właśnie fatalnie oglądało gdy patrzyłem na to, jak TFA spaprało to uniwersum. Chyba nie zauważyłeś, co napisałem - TFA podobało się głównie tym, co nie są fanami SW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones