PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568216}

Król Artur: Legenda miecza

King Arthur: Legend of the Sword
7,0 111 185
ocen
7,0 10 1 111185
6,0 24
oceny krytyków
Król Artur: Legenda miecza
powrót do forum filmu Król Artur: Legenda miecza

Wielka szkoda :(

ocenił(a) film na 9

Muzyka, efekty, aktorzy super. Bardzo dobry letni blockbuster. Niestety nie ma szans na kolejną część z powodu słabego wyniku w box office a taki shit dla gimbazy jak szybcy i wściekli będą klepać w nieskończoność :(

ocenił(a) film na 7
szymek43

Zgadzam się z tym, co napisałeś w stu procentach. Z drugiej jednak strony nie bardzo wiem, co mogłaby przedstawiać kolejna część. Historia króla Artura została już opowiedziana w świetnym stylu. Kontynuacja mogłaby wspaniałą otoczkę i odczucia widzów po prostu spartaczyć (za najprostszy przykład takiego działania podam Piratów z Karaibów – każda kolejna część była gorsza od niepowtarzalnej Klątwy Czarnej Perły).

ocenił(a) film na 9
cthulhu_898

Myślę że potencjał na jeszcze jedną część jest. Artur dopiero co został królem a rycerze okrągłego stołu się zbierają. Mógłby pojawić się Lancelot i Merlin a przy okazji wybuchnąć jakaś wojna w której Artur by dowodził wojskami. Wydaje mi się że Guy Ritchie by to sensownie ogarnął :)

ocenił(a) film na 7
szymek43

Guy Ritchie faktycznie ma styl, który zdecydowanie pasuje to takiego typu historii i mogłoby się to nawet udać. Moim zdaniem jednak przedstawianie Arthura jako ulicznika, a potem rebelianta miało swój urok i Charlie Hunnam świetnie się w to wpasował. W roli króla mógłby zwyczajnie stracić polot. No i historia na temat panowania Arthura mogłaby być... zwyczajnie nudnawa. Oczywiście wcale by taka być nie musiała, ale np. wojnę i magów mieliśmy już i w pierwszej części, więc mogłoby z tego wyjść nieco zjadanie swojego ogona.

szymek43

Zgadzam się z Tobą w 100%. Szybcy i wściekli będą kręceni chyba do końca świata. A, że gimbaza umysłowo odmóżdżona wybiera takie filmy to pół biedy. Wyobraź sobie taki scenariusz, że za kilka lat oni będą mieli prawo głosu w wyborach. To dopiero dobry scenariusz na horror hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones