PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95745}

Król Artur

King Arthur
6,8 90 426
ocen
6,8 10 1 90426
5,2 15
ocen krytyków
Król Artur
powrót do forum filmu Król Artur

Chciałabym byście w tym temacie umieszczali zabawne lub ładne teksty, sytuacje z filmu jakie wam utkwiły w pamięci. Dla mnie najśmieszniejszą sytuacją była ta prawie z początku filmu kiedy Gawain opowiadał jaką będzie miał piękną żonę, i był taki śmieszny dialog:
Lancelot- " Jeśli żona Gawaina będzie rzeczywiście tak piękna będę spędzał czas w jego domu, w jej towarzystwie"
Gawain: "A co ja będę wtedy robił?"
L: "Zachodził w głowę czemu twoje dzieci są tak do mnie podobne"
G: " To będzie przed czy po tym jak Cię zdziele toporem"
xDDD

ocenił(a) film na 7
klaudu

Lancelot przed walką z Sasami zwraca się do Ginewry :
L: - "Wyglądasz na przerażoną, jest tam duża liczba samotnych mężczyzn"
G: - "Nie martw się, nie pozwolę by cię zgwałcili" xDD

ocenił(a) film na 8
New_World_Order

Cedric przed walką " szlacht und fire " czy jakoś tak ;-D

ocenił(a) film na 7
alituna

"jak jabłko w dłoni niemowlaka" - o długości przyrodzenia :)

ocenił(a) film na 7
cHrzanek

w którym to bylo momencie ? bo nie kojarzę ani sceny ani tekstu :/ i w ktorej wersji ? :) :)

ocenił(a) film na 7
obibok1601

teraz Ci nie odpowiem bo już nie pamiętam :)

obibok1601

To było na początku, kiedy wracali z biskupem na mur. Bors mówi, że upije się tak, że nie będzie mógł sikać prosto. Gawain (chyba) odpowiada, że to tak jak zwykle. Bors wtedy mówi, że to jest trudno udźwignąć taki ciężar, bo jest takie wielkie (przyrodzenie). Mówi: " jak dziecięca ręka..." (baby's arm), a pozostali dopowiadają chórem "trzymająca jabłko". Humor wynika raczej z tego, że wszyscy znają niewątpliwe to powiedzenie Borsa.

ocenił(a) film na 7
Moongirl

Niezłe, oglądając film tego nie załapałem (inna sprawa, że trochę wadliwe było tłumaczenie)

klaudu

jak bors opowiadał ze jego ulubiony syn to trzeci bo silny ma krzepe itd.a Lancelot na to..bo jest po mnie xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones