PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95745}

Król Artur

King Arthur
6,8 90 427
ocen
6,8 10 1 90427
5,2 15
ocen krytyków
Król Artur
powrót do forum filmu Król Artur

Czy my się cofamy? Ten film jest beznadziejnie słaby!!! To może sie podobac tylko głupiutkim dzieciom.

Bardzo lubię tematykę celtycką, historie Szkocji i całej Brytanii. To jednak co obejrzałem to poważna klęska.

Czy zwróciliście uwagę na zdjęcia? Próba konstruowania filmu na wzór "Władcy pierścieni" ale bez porównania gorsza! Cały film chyba nakręcili w studiu - tez zbliżenie sa tak męczące, jakbym oglądał teart. Poza tym ującie plenerów są bez aktorów (albo robione cyfrowo, albo operator na koniec dokręcił troche plenerów i powklejał między sceny tego spoektaklu).

Fabuła szkoda gadać - beznadziejna bajka dla dzieci. Jaki to ma związek z Królem Arturem? Wstyd!

użytkownik usunięty
Mithris

Była bardzo duża machina reklamowa mówiąca ci ten film ma właściwie z królem Arturem wspólnego... Czyżbyś ją przeoczył? :/

Ze zdjęciami się nie zgodzę - nie były majstersztykiem ale też nie mogę powiedzieć by film nie był nakręcony co najmniej poprawnie.

Aha - Jeszcze jedno. Wytłumacz mi co to znaczy że film jest DAREMNY? Bo chyba jestem za głupi by znaleźć jakikolwiek sens w tym określeniu....
;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones