PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139728}

Król kickboxerów

The King of the Kickboxers
6,6 935
ocen
6,6 10 1 935
Król kickboxerów
powrót do forum filmu Król kickboxerów

Billy Blanks

ocenił(a) film na 10

Ależ on tu zagrał bydlaka:) Nie sądzilem, że negatywna rola będzie mu pasować az tak bardzo. Blanks wygląda jak rasowy psychopata i budzi autentyczną grozę. Kiedy byłem dzieciakiem to tylko Matthiasa Huesa tak się bałem.

Samego "Króla Kickboxerów" polecam gorąco - klasyka kina kopanego.

ocenił(a) film na 8
Lizmak

Aż pachnie klimatem lat 90. Prznam, że Kickboxerowi Van Damma nie dorównuję, tutaj fabuła trochę podobna. Ale to zmienia faktu, że film jest bardzo dobry. I tak jak mówisz Łukaszu doskonała rola Billy Blanksa!

ocenił(a) film na 8
Lizmak

Podpisuję się pod Waszymi wypowiedziami. Jest to świetne, b-klasowe kino kopane. Widowiskowe walki, fascynujący trening, do tego Blanks jako maszyna do zabijania.

ocenił(a) film na 8
Lizmak

Wiesz co Lizmak, jedno mnie tylko zastanawia.
W napisach początkowych było podane, że w filmie występuje Cary-Hiroyuki Tagawa. A w filmie próbowałam go wypatrzyć i nie udało się. Niemożliwe, że wymienili nazwisko kogoś, kogo nie było. Jeżeli miałby być w scenach wyciętych, to nie podaliby jego nazwiska na początku, kilka nazwisk za głównymi bohaterami.
A może Wam udało się dostrzec go w filmie?

ocenił(a) film na 10
karoman4

Szczerze powiem, że film widziałem tak dawno, że nie pamiętam :) Ale chyba też go nie widziałem, bo jego charakterystyczna gęba jest nie do przeoczenia ;)

ocenił(a) film na 8
Lizmak

Jego gęba jest nie do przeoczenia, otóż to. I właśnie zdziwiło mnie to, że wymieniony, a nie widać.

ocenił(a) film na 10
karoman4

A nie pomyliłaś tego filmu z "Kickboxerem 2" ? Bo tam grał. A w Królu Kixkboxerów na filmweb nie figuruje w obsadzie i nie ma też tej produkcji w swojej filmografii ;)

ocenił(a) film na 8
Lizmak

Nie. Oglądałam ''Król kicxboxerów'' był młody kickboxer Jake vs Blanks.

ocenił(a) film na 10
karoman4

No to nie wiem, według filmweb Tagawa tam nie grał :P A film oglądałem jeszcze na kasecie dawno temu.Musze sobie odświeżyć ;)

ocenił(a) film na 8
Lizmak

Ja ostatnio na you tube oglądałam po polsku.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Pezed chwilą skończyłem go ponownie oglądać, ale w napisach zarówno początkowych jak i końcowych go nie znalazłem. Nie ma go również w obsadzie na imdb więc raczej musiałaś go pomylić z innym filmem

ocenił(a) film na 8
nie_zarejestrowany

Wiem co oglądałam - ''Król kickboxerów'' i wiem, że jego nazwisko zostało wymienione w napisach początkowych.

ocenił(a) film na 7
karoman4

no cóż w napisach początkowych wymienieni są (dokładnie w takiej kolejności):

Loren Avedon
Richard Jaeckel (as Captain O'Day)
Don Stroud
Billy Blanks
Keith Cooke
Jerry Trimble
Sherrie Rose
William Long
David Michael Sterling

to tyle, jeżeli chodzi o obsadę aktorską

ocenił(a) film na 7
Lizmak

He he
Billy Blanks w tym samym bodajże roku też grał negatywną, choć ledwie epizodyczne role w China O'Brien II oraz w Lwim sercu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones