PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536242}

Król rozrywki

The Greatest Showman
7,6 60 958
ocen
7,6 10 1 60958
6,1 17
ocen krytyków
Król rozrywki
powrót do forum filmu Król rozrywki

Oprawa muzyczna jest fantastyczna, aż chciało się wstać z fotela i śpiewać razem z aktorami, co prawda twórcy mogli nieco rozszerzyć historie postaci i pogłębić ich charaktery, ale to jak ten film porywał i jak emocjonował sprawiło, że naprawdę świetnie się bawiłam - a o to w kinie i musicalach chodzi!

ocenił(a) film na 10
Marzena_Jablonska

Mam podobne zdanie do ciebie. Ocena zdecydowanie za słaba dla filmu i jak i dla aktorów Hugh powinien dostać chociażby 8,9/10 za to jak zagrał efron też, zagrał bardzo w porządku. Scena z zendaya na linie to było coś pięknego ale to już moje zdanie. Ogólnie film nie jest idealnie rozwinięty fabularnie ale jest idealny wizualnie muzycznie i choreograficznie. I moim skromnym zdaniem zasługuje na nominacje do Oscara za soundtrack,, this is me,, oraz za muzykę i choreografie ogólnie za część wizualna

ocenił(a) film na 7
Marzena_Jablonska

7,6 to mało?

kamil12580

Gdy pisałam ten komentarz miał 4,9 :)

ocenił(a) film na 10
kamil12580

gdy ja pisałem miał 6,9 ;)

ocenił(a) film na 8
Sebs_filmaniak

A teraz jest 7,8.
Nadal za mało!

ocenił(a) film na 9
Marzena_Jablonska

Myślę, że ocena leci w dół przez to, ze ten film to stek kłamstw. Ja sama mam straszny problem go ocenić. Wizualnie, muzycznie, pod względem opowiedzianej historii - bajka, bez mrugnięcia okiem dałabym dziesiątkę.
Niestety twórcy reklamowali ten film jako oparty na prawdziwej historii... A z prawdziwą historią on ma naprawdę niewiele wspólnego, jest ekstremalnie wprost wybielony. I za wybielanie takiej postaci, jaką był P. T. Barnum powinnam odjąć SPORO punktów. Ale mi szkoda, bo jednak film-perełka, pomijając te kwestię. Dlatego go nie oceniam.

ocenił(a) film na 9
Unda93

"Oparty" a domumentalny to niebo a ziemia :) . Widowiskowo wymiata .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones