PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488635}

Król wzgórza

El Rey de la montaña
5,9 181
ocen
5,9 10 1 181

Król wzgórza
powrót do forum filmu Król wzgórza

7/10

ocenił(a) film na 7

Szczególnie utkwiła mi scena topienia chłopca psychopaty i wzrok jego kolegi. Nagle znów byli bezbronnymi dziećmi. Straszne.

ocenił(a) film na 7
Jue_2

Nie ma to jak ludzie, którzy zdradzają innym zakończenia filmów. Dzięki nim przyjemność z oglądania filmu jest wręcz nieziemska. No i oczywiście - zakończenia wprost zaskakują. Dzięki.

ocenił(a) film na 6
dekiel69

Fakt nie nalezy spoilerowac a szczegolnie w tak chamski sposob. Wstydz sie ;)
A co do mojej oceny filmu, strasznie duzo baboli, widoczny brak umiejetnosci obslugi statywu i absurdalne zachowania bohaterow. Pod koniec film jednk jakby troche sie rozwija i moze nawet troche napiecia wprowadza. Chcialem dac 5/10 ale po dluzszym zastanowieniu 6 jest najbardziej odpowiednie.

ocenił(a) film na 6
dekiel69

Fakt nie nalezy spoilerowac a szczegolnie w tak chamski sposob. Wstydz sie ;)
A co do mojej oceny filmu, strasznie duzo baboli, widoczny brak umiejetnosci obslugi statywu i absurdalne zachowania bohaterow. Pod koniec film jednk jakby troche sie rozwija i moze nawet troche napiecia wprowadza. Chcialem dac 5/10 ale po dluzszym zastanowieniu 6 jest najbardziej odpowiednie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones