PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809591}

Król złodziei

King of Thieves
5,2 2 026
ocen
5,2 10 1 2026
Król złodziei
powrót do forum filmu Król złodziei

Nie wyszedłem z kina tylko przez szacunek dla Caina. Filmy o starszych ludziach generalnie potrafią być fajne (Last Vegas, Bucket List etc.) - ale ten tutaj jest po prostu żałosny... szkoda czasu.

BestBeast

Tego nie oglądałem ale spróbuj obejrzeć inny z Cainem "Going in Style" - o 3 dziadkach robiących napad na bank. Dramatycznie słabe i nieśmieszne, nawet bym określił jako żałosne.

Salmonella

Ciekawe, bo GOING IN STYLE tu przy ocenach wystawionych przez ponad 73 tysiące osób ma średnią... 7.0, a na imdb przy ponad 66 tysiach ma... 6.6
Więc sugerujesz, że dziesiątki tysięcy kinomanów aż tak pomyliło się...

pawelk1504

Jest takie powiedzenie "jedzmy g.wno, miliony much nie mogą się mylić". Obejrzyj i sam osądź.

Salmonella

GOING IN STYLE oglądałem i dałem 7...

Salmonella

gust jest jak dupa, kazdy ma swoj.... Pozyjemy poczekamy, kiedys bedziesz blizej wiekiem panom z tego filmu niz Biberowi i wtedy zobaczymy jak ocena filmu :D Pozdrawiam

sobanek

Widzisz, sęk w tym, że bliżej mi wiekiem do tych dziadków niż do Biebera. I co teraz? Musi mi się podobać?
Morgan Freeman nie jest aktorem komediowym, Arkin w ogóle jest słabym, wiecznie tak samo grającym aktorem no i Caine, też komik pierwsza klasa. Jako familijne kino dla dziadków to się sprawdza ale dla bardziej wyrobionego oglądacza jest to słabe i nieśmieszne. To, że komuś się to podoba to nic dziwnego, w tym kraju miliony ludzi ogląda paradokumenty i jakichś rolników, o patostreamach nie wspominając.
Pozdrawiam

sobanek

Akurat jestem po "seansie" KRÓLA ZŁODZIEI i przyznaję - MAKABRA pod każdym względem.
Dałem 2 z litości i nikomu go nie polecam...

pawelk1504

jesli goin in style dales 7 a przed tym ostrzegasz chyba zaoszczedziles mi kolo stu minut zycia, dzieki :D

sobanek

GOING IN STYLE każdemu mogę polecić, ale ten to jest jakiś dramat.
Sporo filmów o dziadkach-rabusiach widziałem i KRÓL ZŁODZIEI jest zdecydowanie najgorszym z nich. I pomimo, że mieli do pomocy Daredevila ;)

sobanek

"...gust jest jak dupa, kazdy ma swoj..." - nie kolego, dobry gust czy dobry smak, albo sie ma albo nie.

zibi_zd

a kto o tym decyduje czy Twoj jest zly czy dobry? Ogarnij sie czlowieku to tak jakby samemu nie jedzac ostrych potraw traktowac jak bezguscia tych , ktorzy je lubia ;) Troche dystansu przede wszystkim do innych

ocenił(a) film na 5
Salmonella

Salmonella - Ja znam takie powiedzenia: Jeżeli rano śmierdzi ci palec to znaczy, że w nocy swędziała cię dupa ;-)

BestBeast

Thx, właśnie nie zamierzam pobierać dzięki Twemu ostrzeżeniu.


Zaoszczędzę na prądzie :)

ocenił(a) film na 3
BestBeast

Naprawdę żałosny. Nie ma niczego na plus.

ocenił(a) film na 6
BestBeast

Przypominam, że to był film oparty na faktach. Więc jeżeli nie było bomb i strzelaniny, to nie mogło być tego we filmie. To samo z pościgami i wielkimi balonami. Kino to nie tylko Supermen czy Szybcy i wściekli.

ocenił(a) film na 2
berni_

To ma byc wytlumaczenie nudy bijacej z ekranu?... prosze...

ocenił(a) film na 6
BestBeast

Ciebie nudziło, a mnie nie. Film nie jest żadnym arcydziełem, ale na 100% nie zasługuje na 2/10. Nie wiem jak można mieć zarzuty do gry aktorskiej. Przecież Ci aktorzy grali właśnie takich starszych, zniedołężniałych panów, którym - przypominam, udało się dokonać napadu. A zgubiła Ich tylko chciwość.
Co według Ciebie musi posiadać film by nie był nudny? Wymień coś, czego w tym filmie nie było. Coś, co będzie zgodne z faktami.
Chyba, że - tak jak wspomniałem, jesteś zdecydowanym fanem kina akcji czy s-f. To nie żaden zarzut oczywiście, bo każdy jest inny i ma inny gust. Ale jeżeli tak, to po co oglądać takie kino. Nie lubisz dramatów, to nie oglądaj. Ja np. nie lubię musicali. I omijam je szerokim łukiem.

ocenił(a) film na 2
berni_

Nie da sie :)
Na szczescie teraz, prawie rok po seansie w kinie, nie jestem w stanie powiedziec nieczego na temat tego filmu, poza ogolnym wrazeniem nudy. Po prostu nic nie zostalo w pamieci.
Dla przykladu inny film Caina - Harry Brown - mimo, ze widzialem 5+ lat temu - pamietam doskonale.
Ale tamten ocenilem na 10/10.
Masz racje ze nuda jest osobnicza - no ale kazda ocean jest - wiec albo zrezygnujemy z wypowiedzi w ogole, albo sié zgodzimy, ze zawsze jest "moim zdaniem" - nawet jak slowa nie padaj ;)

ocenił(a) film na 7
BestBeast

Mnie nie znudził,bo nie oczekiwałam kina akcji i słusznie,bo to raczej film biograficzny i dramat o chciwości.Chciwość bohaterów,brak zaufania oraz oderwania się od starych przyzwyczajeń ich gubi.
Caina ma na koncie gorsze filmy,np. Dear Dictator (też z 2018 r.)

ocenił(a) film na 2
BestBeast

Zgadzam się w 100%. Masakra. Na fali/modzie na filmy o ludziach w mocno podeszłym wieku, granych przez aktorów, właśnie w takim wieku, którzy kiedyś byli znani lub nawet b. znani (Redford), a teraz... żałośnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones