PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600541}

Królewna Śnieżka i Łowca

Snow White and the Huntsman
6,2 156 305
ocen
6,2 10 1 156305
5,3 15
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i Łowca
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i Łowca

Można powiedzieć, że genialna w swojej roli i naprawdę podnosi poziom tego filmu. Co do Kristen Stewart to nie rozumiem jak mogli wybrać ją do roli śnieżki... Chyba tylko dlatego by przyciągnąć do kina rzesze fanek "Zmierzchu" i zarobić krocie.
Powiedzcie mi, w którym miejscu ona jest piękniejsza od Charlize? To chyba jakiś żart...
Fatalny wybór, bo aktorsko Pani Stewart niestety dalej kuleje (Chodź widać, że się starała - czyżby presja pracy z Charlize?) No i znowu te jej irytujące non-stop otwarte usta, nawet gdy nic nie mówi... Czy ona tego nie kontroluje? ;)

ocenił(a) film na 6
bob_Lazar

nic dodac, nic ując

ocenił(a) film na 7
bob_Lazar

dokładnie, Stewart ma jeden wyraz twarzy w każdej scenie, ale scenografia fajna, błotko brud i średniowiecze.

ocenił(a) film na 7
bob_Lazar

Całkiem dobra wersja 'dla dorosłych' tej bajki dla dzieci ;)
Film widziałem już kilka razy i cały czas się podoba, bardziej jednak zła macocha jest miła dla oka niźli narzeczona wampira ;p No, ale co kto lubi, nie?! ;D
Śmiało można polecać, nikt nie powinien się nudzić, raczej nikt nie powinien się jakoś bardzo zawieść. Dobry film na 7 z plusem, może kiedyś dam nawet więcej, choć może lepiej nie bo inne części jednak większe wrażenie na mnie robiły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones