PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600541}

Królewna Śnieżka i Łowca

Snow White and the Huntsman
6,2 156 345
ocen
6,2 10 1 156345
5,4 16
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i Łowca
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i Łowca

Czy Śnieżka wybrała Łowcę czy królewicza? Wg mnie to jej spojrzenie w oczy Łowcy pod koniec filmu
mogło znaczyć, że jednak jego... Ale ogólnie jestem zła za to niedomówienie.. czuję niedosyt po
obejrzeniu filmu... Mi zdecydowanie bardziej do gustu przypadł Łowca :)

ocenił(a) film na 2
dolores1983

Tam był jakiś wątek miłosny? To znaczy teoretycznie pewnie miał być, ale między parą głównych bohaterów chemii było brak. Spojrzenie Łowcy miało zwiastować drugą część, która (o zgrozo) chyba powstaje.

ocenił(a) film na 7
dolores1983

Sam fakt, iż obudziła się po pocałunku Łowcy a nie Księcia wskazuje na to, iż była między nimi miłość - choć ja jej osobiście nie zauważyłam:) Drętwa ta Kirsten strasznie:/

ocenił(a) film na 7
wiolis1

połowa istniejących aktorek nadawała by się lepiej do roli śnieżki, Stewart wypadła fatalnie :/

dolores1983

Wiesz w takich bajkach dla dzieci to zazwyczaj było, że pocałunek prawdziwej miłości może obudzić Śnieżke.
A po pocałunku Williama czy jak on się tam zwał nie obudziła się, Łowca ją cmoka i zmartwychwstaje.
To chyba najlepsze spostrzeżenie. William był przystojny jednak Łowca ma w sobie to coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones