PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600541}

Królewna Śnieżka i Łowca

Snow White and the Huntsman
6,2 156 345
ocen
6,2 10 1 156345
5,4 16
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i Łowca
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i Łowca

Tylko Kristen

ocenił(a) film na 10

W filmie największą uwage przykuwała Kristen pasowala do tej roli cudnie to zagrala

ocenił(a) film na 6
pampers2010

Dobry żart :)

pampers2010

Dokładnie, dobry żart. Gdyby dobrali lepszą aktorkę, to dałbym 8. a tak to dałem 7. generalnie nie patrzę na Kristen przez pryzmat Zmierzchu, do tego dałem jej szansę. Uważam też, że jest w miarę ładna, więc mogła grać tę Śnieżkę, ale cholera, ona była tak mało ekspresyjna, że mnie szlag trafiał, szczególnie w końcowej scenie, miałem nadzieję, że coś krzyknie chociaż, albo cokolwiek! A tak to caaaaaaaały film nabierała powietrze i robiła minę, jakby ktoś jej powiedział, że tata jej właśnie zmarł.

ocenił(a) film na 6
pampers2010

To my chyba inny film oglądaliśmy...

ocenił(a) film na 6
pampers2010

Kurczę, nie wiem, co widzicie w tej aktoreczce. Zupełnie nie rozumiem jej "fenomenu". Mało co odstrasza mnie od filmu tak jak ta dziewucha w obsadzie. Z lepszą aktorką w głównej roli ten film mógłby być całkiem dobry.

mar77cus

Zgadzam się w 100%. Pięć razy podchodziłam do tego filmu, bo gdy widziałam tą jej minę, którą ma przez cały film, miałam ochotę za każdym razem go wyłączyć. Gdyby nie jej ,,gra aktorska'', która popsuła wiele fajnych scen, ten film miałby zdecydowanie lepszą ocenę moją osobistą jak i zapewne całej społeczności...

mar77cus

Zgadzam się w 100%, termin "gra aktorska" w jej wykonaniu w mojej opinii nie istnieje.

pampers2010

Nie wiem czy żartujesz czy nie, ale mnie się Kristen też podobała. Nie żebym był jej jakimś wielkim fanem, ale ogólnie bardzo ładna z niej dziewczyna, pasowała mi w tej roli. Sceny w 'sanktuarium' czy po hmm.. zmartwychwstaniu, jak stała w bieli, aż miałem ciary na plecach ;) nieźle sobie poradziła, podobnie zresztą jak w "On the road". Jakaś nagonka jest na nią przez ten naprawdę głupi Zmierzch.
W ogóle film mi się bardzo podobał, no i boska Charlize :) lubię takie klimaty, mogliby inne baśnie też zrobić w takiej mrocznej formie.
Zaraz się pewnie zacznie lincz, ale to jest moje zdanie, nikomu go nie narzucam.

ocenił(a) film na 7
hashman

Każdy może mieć swoje zdanie a moje jest takie, że Kristen Drewno Stewart jest po prostu beznadziejną aktorką. Jest przeciętną dziewczyną - ani nie piękną ani ni brzydką, dlatego nie nadaje się do roli najpiękniejszej kobiety w królestwie. Gdyby Śnieżkę zagrałaby inna aktorka film by się przyjemniej oglądało.

estafesta

No to powiedz mi jaka aktorka powinna zagrać według Ciebie w tym filmie za śnieżke? Tylko nie mów, że Megan Fox. ;)

ocenił(a) film na 7
estafesta

też mi nie pasuje do tej roli bo-jak mówisz jest przeciętna. I nie chodzi mi o to żeby była przesłodzona (bo Kristen tak właśnie wygląda w tych sukieneczkach i jako księżniczka) Np. ta Śnieżka jest ok -----> http://www.filmweb.pl/film/Kr%C3%B3lewna+%C5%9Anie%C5%BCka-2012-592905 Ma taką NATURALNĄ i SUBTELNĄ słodkość, a Stewart jest po prostu słodzona sztucznymi słodzikami [brrr...] bo jest PO PROSTU PRZECIĘTNA

wika_kolaszynska

Normalna wersja Śnieżki była bardziej lajtowa i słodka. Zgadzam się z Tobą, pasowała do tej roli.

ocenił(a) film na 7
SweetArtist

Są jeszcze normalni ludzie :D

hashman

Mnie też się podobała Kristen w tym filmie. Co do urody to uważam że jest ładna, ma to coś. Większość uważa że jest drewnem i ma przeciętną urode, ale to jest tylko kwesta gustu. Co do Zmierzchu to oglądałem tylko pierwszą część i aż tak tragicznie nie było moim zdaniem ale kolejne części były podobno coraz gorsze jak telenowele brazylijskie więc sobie odpuściłem. Dobrze że za śnieżke nie zagrała jakaś przesłodzona z wyglądem aktoreczka bo według mnie nie pasowałaby do mrocznej wersji baśni. Film się przyjemnie oglądało. Nie będzie linczu, wybaczam Tobie, aż taki jestem miłosierny :)

SweetArtist

Dzięki łaskawco :)

ocenił(a) film na 4
pampers2010

Ja się męczyłam jej grą oglądając ten film. Nie,że jej nie lubię.Jest spoko. Ale śnieżkę mogłaby zagrać jakaś inna aktorka. Bez urazy,po prostu mam swoje zdanie.

ocenił(a) film na 3
fankajohnnego

Popieram, zagrała to z monotonnym, jednym i tym samym wyrazem twarzy. Nie chodzi mi tu o jej wygląd, a o całokształt gry aktorskiej jaki zaprezentowała w filmie. Szczerze mówiąc oglądając zwiastun spodziewałam się czegoś oszałamiająco dobrego, a właściwie po filmie dochodzę do wniosku, całość mogłaby się zamknąć w dwuminutowym trailerze.
Jak dla mnie film z dużym potencjałem okazał się nieporozumieniem.

ocenił(a) film na 4
RooibosMyTea

Dokładnie. Gdy oglądałam trailer to nie mogłam się doczekać,kiedy zobaczę ten film,ale zawiodłam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones