PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204585}

Królowa

The Queen
7,0 58 299
ocen
7,0 10 1 58299
7,2 27
ocen krytyków
Królowa
powrót do forum filmu Królowa

wnież Tony Blair. Mam nieodparte wrażenie że film może być całkiem pominięty na Oscarach (chyba że uratuje go Helen Mirren)... Kojarzy mi się z telewizją... nie wiem czemu. Bardzo dobrze mówi o temacie, któremu jest poświęcony. Poza tym nie jest to żadna rewelacja.

Michal_S_

Już na pierwszy rzut oka widać, iż nie uważnie oglądałeś ten film (może Ci popcorn przeszkadzał albo cola, czyż nie?).
Mylisz się co do dwóch priorytetowych kwestii, postaram Ci pokrótce wykon statuować w czym rzecz:
Zacznijmy od roli Helen Mirren, sądze, że jako laik oraz ignorant nie widziałeś koprodukcji Amerykańsko-Brytyjskiej Cymberline, tak więc sprawe pani Mirren pominę milczeniem w Twoim przypadku.
Chciałbym poruszyć Twą wyimaginowaną, powiem wprost - mającą swe źródła w autystycznej samotni kwestię skojarzeń (jakże głupich, nieprawdaż?) z telewizją.
Zatem, snujesz bezpośrednią paralele do sitcomów brytyjskich podziwiając superprodukcje? Udzielę ci lakonicznej odpowiedzi: idź Pan się lecz!
Myślę, iż mój wywód wzbogacę niebawem w kolejne argumenty mające na celu ataku ad persona gdyż już wkrótce planuje udać się na to fenomenalne dzieło.

hot_koszti_napalony_17

Komentarz ad persona: Hot Koszti Napalony nie oglądałes tego filmu, a wdajesz się ze mną w polemikę. To że jestem jednym z popularnych recenzentów na tej stronie, nie daje Ci prawa, do krytykowania mojego tematu, dotyczącego filmu, którego jeszcze nie zobaczyłeś. A ponieważ znamy się troche z obsady filmu Tato, wiem, że nie chodzisz do kina. pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Michal_S_

Chciałem zwrócić ci uwagę na pewną niekonsekwencję występującą w twoim rozumowaniu, z jednej strony piszesz bowiem że film ten nie jest żadną rewelacją, a z drugiej strony wystawiasz mu ocenę 9/10 czyli ,,rewelacyjną'' właśnie. Twoja opinia wyrażona w twoim poście w żaden sposób nie koresponduję z wystawioną przez ciebie oceną. Co do tego że film kojarzy ci się z telewizją, nie będę z tą tezą polemizował bo prawdopodobnie masz trochę racji. Zresztą jest to jeden z elementów trylogii Petera Morgana, której wspólnym elementem jest Michael Sheen grający Tony Blaira. Pozostałe dwa filmy to ,,Deal'' z 2003 r. oraz ,,Władcy Świata'' z 2010 i są to właśnie filmy telewizyjne. Z biograficznych filmów telewizyjnych polecam ci uhonorowany dwoma złotymi globami film ,, Wzbierająca burza'' Richarda Loncraine z 2003 r. Oczywiście pod warunkiem że naprawdę interesują cię produkcję o takiej tematyce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones