PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=821537}

Królowe zbrodni

The Kitchen
5,6 6 609
ocen
5,6 10 1 6609
3,0 3
oceny krytyków
Królowe zbrodni
powrót do forum filmu Królowe zbrodni

Dobry filmik w takim oldskulowym stylu.Tak pół żartem,pół serio takie babskie "Chłopaki z ferajny" - całkiem przyjemnie się to oglądało.Na plus na pewno świetna żeńska obsada,dobry humor,bardzo dobra muzyczka,świetna scenografia,zdjęcia - czuć klimat USA z tamtych lat.Jest w tym filmie kilka świetnych scen,a moja ulubiona to ta w wannie i "mogę drugą nogę?".Na mały minus sama fabuła,która wydaje się lekko naciągana,ale można na to przymknąć oko.

ocenił(a) film na 5
kleju30

Ciekawy film (choć przyznam, że jeżeli już, to wolę gangsterskie filmy, które są oparte na faktach). Tak czy inaczej ode mnie zasłużone: 6/10.

ocenił(a) film na 4
kleju30

Lekko naciągana? Szczególnie ta scena ,w której włoski szef mafii podaje rękę czarnej kobiecie i to jest najmniejsza z głupot.Mafia,by ich odpaliła i finito.Naiwny ten filmik, że aż zęby bolą.

kleju30

Przede wszystkim naiwny do granic możliwości, nic się kupy nie trzyma, trup pada gęsto i nie mażadnych konsekwencji. Szkoda tak naprawdę czasu chyba, że w czasie projekcji robi się inne rzeczy. Takie kino odmóżdza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones