PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114883}

Królowie Dogtown

Lords of Dogtown
7,5 11 302
oceny
7,5 10 1 11302
6,5 4
oceny krytyków
Królowie Dogtown
powrót do forum filmu Królowie Dogtown

nudy

ocenił(a) film na 1

co wyw wtym filmie widzice totalne nudy,jak ktos nie moze zasnac polecam..

ocenił(a) film na 10
Maciek30

cooooooooo???? To chyba Ty jesteś nudny! To trzeba było nie oglądać tego filmu!

Maciek30

w profilu nie masz ulubionych filmów; z miłą chęcią dowiem się co ty lubisz , ten film jest dobry , nawet jeśli nie rewelacyjny i troche przekombinowany to nadal dobry , widzę żę nawet nie potrafisz uzasadnić odpowiedzi, przynajmniej zdjecie masz adekwatne do swojego gustu filmowego , t przykre naprawde ..... może poprostu zamiast oglądać filmy śpij zaoszczędzisz nam wszystkim klikania , i nerwów a sobie czasu / pozdrawiam panie maciek30

kris_30

raz, że nudny, a dwa - bohaterowie są co tu dużo mówić bardzo prości - słownictwo i zachowanie infaltywne,

bulls2010

dokładnie wulgarne odzywki, a dziewczyny z barakiem szacunku do siebie

ocenił(a) film na 9
5476

jestes tepy, to film biograficzny, trudno aby bohaterowie mowili szekspirem skoro, prawdziwe postacie przedstawione w filmie byly wulgarne

Maciek30

proste odzywki bo takie pownny być w tym filmie,a ty nie wiem czego się czepiasz ,ale dobra mniesza.
A jak to dla was są nudy to nie oglądajcie i tyle .

ocenił(a) film na 8
Robaczek_12

Nie ma się co denerwować, nie wszystkim się musi podobać. I tak z tego co widziałem większość tutaj jest pozytywnych opinii, tylko nie wiem dlaczego taka niska średnia. Jak dla mnie to 8 powinno być, mnie osobiście nie często film jest w stanie tak zainteresować aby obejrzeć go od początku do końca. Zaciekawić tym co wydarzy się dalej i jak się to wszytko skończy. Więc jak dla mnie film bardzo dobry, być może między innymi ze względu na tematykę, klimat i czas w którym się wszytko toczy, no i aktorzy. Co do komentarzy jakoby bohaterowie byli prostaccy a kobiety rozwiązłe - argumenty takie wcale nie stawiają filmu w świetle ani złym ani dobrym. O tym ten film opowiadał, o latach w którym nastolatkowie palili na potęgę trawę i uprawiali sex..więc jak miało to być inaczej przedstawione...?

ocenił(a) film na 8
ppp84

upss...ma prawie 8:)...wróciła mi wiara w ludzki gust:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones