PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114883}

Królowie Dogtown

Lords of Dogtown
7,5 11 303
oceny
7,5 10 1 11303
6,5 4
oceny krytyków
Królowie Dogtown
powrót do forum filmu Królowie Dogtown

tak szczerze.
myślałam, że to będzie jakieś dziwne pitu pitu.
chciałam obejrzeć tylko i wyłącznie, bo teraz mi ciągle Emile Hirsch w głowie :P więc jego granie mnie na pewno nie zawiodło. wręcz przeciwnie, lubię go jeszcze bardziej.

wielka niespodzianka to obecność Heatha... naprawdę nie wiedziałam, że grał w tym filmie.
dobrze, że to jednak ściągnęłam, bo super się na niego patrzy i słucha. czasem przypominał mi jakby blond wersję kapitana Sparrowa, ale to w pozytywnym znaczeniu ;D
chyba mam ochotę obejrzeć znowu Mrocznego Rycerza hmmm....

no właśnie, strasznie dużo tam blond włosów było o_O ale to taka z dpy uwaga.

świetna muzyka.
chociaż cover WYWH trochę nie teges, ale utwór poznałam od razu po pierwszych nutach.

ogólnie fajna historyjka, nieźle nakręcona.
można się pośmiać trochę, popodziwiać te całe jazdy (kompletnie się na tym nie znam,ale wyglądało profesjonalnie:P), wzruszyć też pod koniec, popatrzeć na chłopaków:P no i Heatha...

kaszyg

Jak można się "pozytywnie rozczarować"?

ocenił(a) film na 9
wolfvalo

właśnie?!

OLDspice

Normalnie. Nie znacie takiego sformułowania? Oksymoron jest wam obcy?

MrAnderson

Owszem to pojęcie jest znane, i to doskonale. W żadnym wypadku nie istnieje taki oksymoron jak "pozytywne rozczarowanie". Zamiast tej bzdury możną powiedzieć: mile zaskoczony, i po problemie:). Czy przykrość, zawód, rozczarowanie mogą być... miłe? Pozdrawiam.

wolfvalo

Jsk nastawiasz się do czegoś negatywnie np. do filmu a obejrzawszy go stwierdzasz, że Ci się podobał, a nawet bardzo. Można się było domyślić nie znając wcześniej nawet tego określenia.

uwieziona

Znowu, to wtedy jesteś mile zaskoczona...a nie pozytywnie rozczarowana, przecież to absurdalne określenie, NIEISTNIEJĄCE!

kaszyg

a czy to jest strona o charakterze polonistycznym, że tak sie zapytam ???
Trzeba intuicyjnie potraktować raczej, ja tam pozytywne rozczarowanie załapałem od razu :)

wiex

Chyba wszyscy to załapią, nie w tym rzecz. Jesteś na stronie polskiej, piszesz i mówisz w języku polskim, więc nie zasłaniaj swojej nieznajomości ojczystego języka czy lenistwa takimi argumentami...

pooh77

Dobra a masz jakieś usankcjonowane argumenty na poparcie swojego zdania, odnośnie nieistnienia tego stwierdzenia?

kaszyg

niestety nie ma czegos takiego jak pozytywne rozczarowanie... pozytywnie mozna sie jedynie zaskoczyc...

ocenił(a) film na 8
kaszyg

widzę, że niektórzy też w googlach poszperali i mądrościami próbują sypać...

po co brać to tak poważnie? naprawdę jestem bardzo zaskoczona powstałym tu problemem. ;D
jeżeli TO tak w oczy kole, wtedy nie wiem co np. z problemem ortografii... może lepiej to przemilczeć. naprawdę gorsze kwiatuszki polskiej mowy znajdzie się tu na filmwebie.

@wiex, pozdrawiam ;)

edit... WHY SO SERIOUS? hohoho. pzdr, Joker.

kaszyg

wlasnie dlatego, ze pomijamy pewne rzeczy milczeniem mamy taka a nie inna mowe.... od dawna nie mam juz nic wspolnego z j. polskim, ale pewnych rzeczy zapominac nie wolno....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones