PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298364}

Królowie nocy

We Own the Night
7,0 31 867
ocen
7,0 10 1 31867
7,0 8
ocen krytyków
Królowie nocy
powrót do forum filmu Królowie nocy

To pytanie dręczy mnie od kiedy chcę się jakoś poudzielać na tym portalu. Dlaczego u mnie czepiają się każdej pierdoły? Moja kontrybucja poparta właściwym źródłem (aczkolwiek trochę rozumu i umiejętność czytania wystarczą) zostaje odrzucona a TU taki byk dostaje się do opisu. Wystarczy przecież spojrzeć na plakat żeby widzieć że Bobby jest właścicielem klubu nocnego a Joseph jest policjantem. Mam wrażenie że panuje tu jakieś kolesiostwo, skąd inąd znane z innych sfer życia publicznego.

użytkownik usunięty
hbrt

juz nawet nie wspomne o tym, ze on wcale nie jest wlascicielem zadnego klubu :)

Filmu nie widziałem więc nie komentuję. Ustosunkowałem się tylko do tego co widzę i co ktoś napisał.

ocenił(a) film na 6
hbrt

Jakby się nie czepiali pierdół, to portal byłby pełen pierdół, proste. Nie ma żadnego kolesiostwa, zrób wszystko solidnie, wg FAQ i wskazówek werów i będzie ok.

GodFella

Portal bez pierdół, hehhehehe... dobre sobie. Zapraszam na

http://www.filmweb.pl/User?id=600573

Miłej lektury, o Wasza Nieomylność :)))

ocenił(a) film na 6
hbrt

Znam dość dobrze. Wierz mi: w natłoku informacji jakie spływają do FW i przy częstotliwości zmian w filmowym biznesie (zmiany dat produkcji, obsad itp) to jest ledwie mały procent pomyłek. Podejrzewam, że twoje i innych niedbale zrobione kontrybucje procent ten zawyżyłyby dość mocno. A jak ci tak one przeszkadzają to sam zgłoś kilka "pierdół" przykładając się tym samym do rozwoju FW zamiast narzekać. Albo zmień portal...

GodFella

Ty, misiu kolorowy... Jestem ciekaw komu wlazłeś bez wazeliny że tak cwaniakujesz. Uchodzisz za znawcę filmów, a w ulubionych masz chyba wszystkie filmy o których słyszałeś w TV, może poza Modą na sukces. Nie wciskaj mi tu kitu o zmianach w filmowym biznesie. Takie rzeczy można opanować. A tak BTW, nie masz "łba do weryfikacji" więc nie życzę sobie żebyś wypowiadał się na temat rzetelności dodawanych przeze mnie kontrybucji. I uważaj żebym ja Ci portalu nie zmienił... permanentnie.

ocenił(a) film na 6
hbrt

Za nikogo nie uchodzę, mój miły bracie. Dawaj te pomysły na opanowanie tych zmian, zamiast się pienić, to pogadamy...

ocenił(a) film na 8
hbrt

Mialem podobne doswiadczenia... nic niezostalo nigdy zaakceptowane odemnie chociaz wszystko bylo w porzadku , dam sobie reke uciac :D

ocenił(a) film na 7
Adi_nucmp

błąd na głównej stronie w zapowiedziach , jest królowie nocĄ

ocenił(a) film na 7
hbrt

Ja też raz dodac polsi tytuł chciałem. Oczywiscie nie zaakcetwano go, potem patrze i zmienli na ten co ja dodałem. Teraz pare miesiecy temu chciałem dodac ciekawostke i nadal czeka ona na weryfikacje ale i tak pewnie nikomu nie chce sie tego sprawdzic ( podczas fimu Za Linią Wroga zauwazyłem fragment z innego filmu który wykorzystano jako retrospekcje masowej egzekucji). Jako zrodło napisałem ze własne bo posiadam oba filmy na dvd. Cóż , widac tylko ja posiadam oba te filmy i nie moga tego sprawdzic:)

ocenił(a) film na 6
Klopsik1988

Wyślij filmy to sprawdzą. Po co dodajesz, jeśli wiesz, że nie mają możliwości weryfikacji? :D

A ciekawostki czekają w dość długich kolejkach.

ocenił(a) film na 7
GodFella

Wyslij filmy to sprawdza.... Masz jeszcze jakies mądre rady? Mnie to wisi w gruncie rzeczy jak to rozpatrzą, ja ta ciekawostke nie dodaje dla nich tylko dla użytkowników tej strony których ciekawia filmy których ta ciekawostka dotyczyła. To ich problem nie mój czy je maja czy też nie. Jak chca byc takim dobrym portalem o filmach za jaki sie maja to ich obowiazkiem jest załatwienie takich spraw. Ta strone tworzy wielu ludzi (podobno znajacych sie na filmach) wiek powinni znac jakies osoby które te filmy posiadają. Poza tym ja tez wspomniałem że nie uznali tytułu jaki chciałem dodac. Czemu do tego sie nie odniosłeś? Wiem wiem, na pewno zrobiłem co nie zgodnie z zasadami. Tylko taką odpowiedz możesz dac.

ocenił(a) film na 9
Klopsik1988

Witam obie strony sporu! Dodam tylko, ja też parę razy chciałem dodać opis, ciekawostki itp., ale nie wypaliło - może dlatego, iż jako jedyny (na świecie!?) zauważyłem te "ciekawostki" w filmie, więc moje uargumentowanie nie miało "mocy przebicia" (potwierdzenia) wśród ludzi tworzących FW lub po prostu olano mnie...Cóż, chyba taki już mój problem, że zazwyczaj interesują mnie filmy mało popularne/ciężko dostępne...W związku z tym mogę tylko doradzić Wam, byście pisali w tematach na samym dole, bo to chyba jedyna (skuteczna) możliwość, no i efekt gwarantowany! PZDR!

ocenił(a) film na 7
psiqtas

No ja tam chyba to w temacie opiałem ale jak wiadomo miło było by miec te pare symbolicznych punktów. A tak ja to opisze w temacie a ktos sobie to sciagnie i zgłosi i on dostanie punkty. Tak wogóle jakim cudem sa osoby które dodaja tych cekawostek i innych informacji setki i jakos ich nikt nie olewa. Mysle ze ci co za to odowiadaja dbaja tylko o najleprzych miedzy którymi jest jajas rywalizacja w tym temacie a takich jak ja co chca dodac cos góra raz na miesiac to mają gdzieś.

ocenił(a) film na 9
Klopsik1988

No rzeczywiście, przyznam Ci w sumie rację, że ktoś se może Twój post skopiować & już wielki z niego (eu)Geniusz...Choć z drugiej strony to też zależy, co to za info będzie...Patrząc jednak kolektywnie, to zrobi z siebie głupka przy wszystkich!:D PZDR!

ocenił(a) film na 7
psiqtas

Czy ja wiem, moim zdaniem nie zrobi z siebie głubka bo moze takowa informacje całkowicie inaczej ujac. Pozatym ja nikomu nie miał bym tego za złe. Taka osoba mogła by nie wiedziec że ja juz to zgłaszałem do weryfikacji. Mysladz ze nikt jeszcze tego nie zrobił miał by ktos taki prawo to zglosic. A zreszta , wesmy pod uwage te osoby które maja najwiecej punktów. Trudno nagle w starym filmie otkryc cos co nikt nie widział dlatego jestem pewien ze zdobywaja oni 95% swoich punktów dodając wszystkie nowe filmy i informacje ich dotyczace. To zwykły wyscig szczurów. Tylko siedza w necie na lepszych zagranicznych stronach filmowych i czekaja az tam cos sie pojawi poczym wchdza na film web i zgłaszają te rzeczy do weryfikacji. Pewnie robi tak z kilkadziesiat osób a punkt dostaje ta co zrobiła to pierwsza. Może sie myle ale chciałem wyrazic swoją opinnie. Dlatego nigdy nie imponowało mi to ze jakis uzytkownik na film webie ma iles tam łbów bo to swiadczy tylko o tym że sa oni najaktywniejsi a nie że wybitnie znaja sie na filmach.

ocenił(a) film na 9
Klopsik1988

Niestety, ale tak jest! Life is brutal, choć przyznam szczerze, że nie obchodzą mnie te punkty FW (właściwie to nawet nie wiem dokładnie za co się je zdobywa&czemu służą!:), bo piszę to, co myślę o danym filmie, zauważyłem itp. & zarazem staram się uargumentować, żeby nie był to tylko "zapychacz" serwera...Zresztą jeśli ktoś ma olej w głowie, to i potrafi sobie sam wyrobić zdanie nt. danego filmu, chociażby przez to, ze go jednak osobiście zobaczy...PZDR!

Klopsik1988

Wydaję mi się, że masz zupełną rację. Ja swoje 5 punktów zarobiłem dzięki temu, że nikogo nie obchodzą kreskówki i filmiki krótkometrażowe. Tu jest jeszcze nisza dla zbieraczy punktów. :)

ocenił(a) film na 9
Khaosth

Fajnie, że ktoś się ze mną zgadza, więc na pocieszenie powiem Ci, że...jesteśmy (ponoć) w mniejszości! THQ za poparcie & PZDR!

ocenił(a) film na 6
psiqtas

Ja się z Wami nie zgadzam :D

Ja zacząłem od zera dwa miesiące temu, nie znam nikogo i o nic nie prosiłem. Jak patrzę wstecz, to widzę często słuszność weryfikatorów (żeby nie było: jebie mnie co o mnie myślą:D ), mimo że wtedy uważałem, że to JA mam rację.

Struktura tu jest taka, że trzeba podawać źródło. Nie mogą przecież polegać wyłącznie na słowie użytkowników, chyba się ze mną zgodzicie, że nie każdy jest przecież wiarygodny. A najwięcej punktów mają ci, którzy są tu dłużej i dodawali info, gdy nie było jeszcze takich limitów, kontrybucji jak dziś.

I oczywiście że oni też się czasem mylą. Jednak zawsze można się dogadać lub zwrócić uwagę na blogu wera. A nie obrażać się i narzekać.

hbrt

Fakt jest taki, że jedynie ciekawostki spisane z innych portali mają jakąkolwiek szansę na publikację, bo łatwo jest zweryfikować źródło. Próbowałam dodać coś wiele razy i za każdym razem moja ciekawostka była odrzucana z dopiskiem: "źródło niewiarygodne", lub coś w tym stylu. W takim razie bardzo proszę, żeby ktoś, najlepiej zajmujący się tworzeniem FW wyjaśnił mi co mam podać jako źródło, kidy oglądając film zauważam jakąś wpadkę, np. odbicie kamery w lustrze, członka ekipy, włochaty mikrofon, bo tytuł filmu z dopiskiem DVD lub kino najwyraźniej nie wystarcza.
Z drugiej strony ta dokładna "weryfikacja" to jeden wielki bullshit. Na FW jest tyle bzdurnych informacji, że czasami aż się nie chce czytać. Wiele ciekawostek się powtarza, jest wiele nieprawdziwych wiadomości, ale najciekawsze jest to, gdy aktor, tudzież inna osoba związana z kinematografią ma dwie daty urodzenia lub kilka różnych wzrostów. Jak widać władzy FW to nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 7
Mala_2

Mniejsza z nimi! Jak mówiłem wczesniej ja na te łby nie patrze bo nie uwazam ze sa one gwarantem tego ze dany uzytkownik jest jakas wyrocznia. Nic do tych osób nie mam ale denerwuje mnie to że gdy nie zgodze sie z nimi w kwesti jakiegos filmu to oni napisza sobie ze sie nie znam, że oni sa wytrawnymi krytykami itd. Nie mówie ze jestem pewien ze kazdy z nich tak sie zachowuje ale z pewnoscia niektórzy tak. Jesli jest jakis powód dla którego chce miec te punkty to jest nim to że po prostu wiem ze czasami na nie zasłuzyłem i skoro inni maja je dostawac za nawet mniej wazna informcje to i ja je chce bo powinno byc wszystko uczciwie załatwiane wobec każdego! Pozatym głupio ze ja bedac uzytkownikiem film webu od 2 lat ich zdaniem jestem uzytkownikiem tak samo waznym jak 10 latek który dzis sie zarejestrował ( czyli ze mam tak samo 0 punktów i łeb do weryfikacji,z biegiem czasu gdy sie to czlowiekowi przypomni to az krew zalewa). Na kazdej prawie stronie sa jakies rangi w zaleznosci o wysłanych postów itp. A tu nic, mimo ze juz napisałem ich setki , nigdy na odwal, nigdy nie wulgarne i nigdy nie były to prowokacje. Dopiero gdybym zaczął uzupełniac obsady filmów z innych stron to wtedy by mi dali punkcik moze jakis. Troche bez sens. Ja wiem ze dzieki temu ktos o to dba i uzupełnia baze danych o filmach bo zalezy mu na punktach ale cos tu nie gra. Przypomniało mi sie jak chciałem dodac polski tytuł jednemu filmowi bo pod takim go puscili w tv. Napisałem ze zrodło program telewizyjny:) To akurat łatwo było sprawdzic. Oczywiscie odrzucano po czym dodano ten tytuł ale ja za to nic nie dostałem. Wiadomo ze kazdy tytuł sie liczy pod jakim film sie pojawił kiedykolwiek wiec w czym był problem?

ocenił(a) film na 6
Klopsik1988

Oczywiście, że nie są wyrocznią. Kto tak niby twierdzi?

Co Ciebie czy mnie czyni bardziej ważnym od tego 10latka? To że naszymi szacownymi postami zaszczycamy filmłebowe strony?

Trzeba było podać adres strony z programem tv zamiast pisać program telewizyjny :) , chyba nie takie trudne...

ocenił(a) film na 7
GodFella

"Trzeba było podać adres strony z programem tv zamiast pisać program telewizyjny :) , chyba nie takie trudne..."

Ja nie brałem tego ze strony ko widziałem reklame na tym kanale. To był Cinemax a chodziło o film który teraz nosi tytuł "Ugotowani" i takowy chciałem zgłosic do weryfikacji. Własnie o to chodzi ze jesli piszez ze to chyba nie trudne sprawdzic program to oni mogli to sami zrobic no nie? Pozatym to była moja pierwsza próba dodania czegos i nie przyszło mi do głowy że mogą tego nie zaakceptowac. Jest tez 2 mozliwosc. Ktos to mogł zgłosic przedemna. Jednak potem napisali ze odrzucili weryfikacje a dlaczego juz nie. A to z tym dzieckiem to był przykład , moze nie najleprzy bo oczywiscie i jakis 10 latek moze byc inteligentniejszy ode mnie( oj ciężko znalesc, musiał bym sie cofnac do przeszłości i spotkac siebie w wieku 10 lat, zartuje, az tak zadufany w sobie nie jestem:). Ale zwykle dzieci w tym wieku nie zbyt znaja sie na filmach, chyba sie tu zgodzisz. Ogólnie moze troche nie konsekwentnie pisze bo na poczatku mówie ze mnie w sumie zwisaja te punkty i ze nie sa one wyrocznia wiedzy o filmach ale jednak potem pisze ze jakies chciał bym miec. Chodzi po prostu o to że jednak miło by było troche sie odróżniac. A nie ze ktos sie zemna nie zgodzi co nic o mnie nie wie i w dodatku ewidentnie nie ma racji i mi tu wypisuje ze jestem głupi i ze sie pewnie dzis dorwałem pierwszy raz w zyciu do internetu podczas gdy prawda jest taka ze od dawna pisze po pare postów dziennie na tej stronie.

ocenił(a) film na 6
Mala_2

Ciekawostki to słaby punkt FW, fakt.

Mam pytanie: jeśli chcecie się przyczyniać do rozwoju portalu, to czemu tych błędów nie zgłaszacie? Aha, bo nie ma punktów. Punktów, na których Wam nie zależy...

hbrt

Do autora tematu: przyjacielsko Ci radzę, daj sobie spokój z dodawaniem czegokolwiek na FW.. szkoda nerwów. Próbowałam dodać krótki opis filmu - odrzucony z powodu "błędów" (? od podstawówki nie robię błędów) czy "niskiej jakości":) - powtarzam, że to było tylko króciutkie strzeszczenie, nie esej. Jakaś jołopa najwidoczniej dopatrzyła się w moich suchych informacyjnych trzech zdaniach straszliwych błędów, co nie przeszkodziło bynajmniej owej jołopie zatwierdzić wypocin niegramotnego gimnazjalisty w stylu "Batman to nowy film ze fspaniałymi efektami. głuwny bochater jest bochaterem walczącym ze złoczyncami w mieście Gotcham". Widocznie taki styl bardziej odpowiada FilmWebowym weryfikatorom:) Wielokrotnie bowiem natykałam się na takie właśnie opisy, przy niektórych filmach aż od tego się roi. Tłumaczenie tego, że "zawsze coś się prześlizgnie" jest komiczne. Przecież opis czytany jest przed publikacją - jak można więc świadomie wypuszczać takie knoty?

Ciekawostki to pięta achillesowa tego portalu. Normalne jest, że przy jednej osobie jest ciekawostka np. taka: "Ma 185 cm wzrostu", kilka zdań niżej "Ma 180 cm wzrostu", "Jego ojciec był znanym bokserem", pod spodem "Ojciec aktora był bokserem".. "Ciekawostki" się powtarzają, albo sobie przeczą, a podawanie źródła to już - jak zauważyliście - groteska. Dochodzi do tego, że najmniej wiarygodne dla FW źródło to.. sam film:)) Jeśli coś zauważycie w trakcie oglądania - niestety, FW to nie obchodzi. Ale jeżeli napisze o tym jakieś "Życie gwiazd", to już jest wiarygodne źródło, bo można wszak dodać linka do artykułu w necie.. Żenua.

Normalną praktyką jest odrzucanie wiadomości, ciekawostki, bez podania przyczyn, po czym wasza odrzucona informacja wkrótce pojawia się - oczywiście zaliczona komu innemu (nieważne, że wasze info było pierwsze), a brzmi kropka w kropkę jak wasza..

Ten portal jest denny, ma masę błędów, ostatnio pozbawiono mnie dostępu do mojego profilu, i nikt nie umie (nie chce?) tego naprawić.. straciłam już cierpliwość. Ja tu dodawać już nic nie zamierzam. Informację znajdzie się tak czy tak, choćby na ImDB czy Stopklatce.
Powyższe zaobserwowałam w ciągu kilku lat działalności na FW, więc nie jest tak, że miałam pecha, albo że za krótko tu byłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones