PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298364}

Królowie nocy

We Own the Night
7,0 31 853
oceny
7,0 10 1 31853
7,0 8
ocen krytyków
Królowie nocy
powrót do forum filmu Królowie nocy

Moja ocena to 6. Film niezły, ale bez fajerwerków....

ocenił(a) film na 5
buczo85

Ja ten film widzę oczko niżej. Za wiele niedorzeczności, jak na realistyczny w zamyśle film. Rozwaliła mnie scena (ok. 1 h 36), w której gagsterka będzie dobijać targu, a na to patrzą z kilkunastu metrów gliny. Zauważyłeś też jak ich okrążyli? Z przodu - chłe, chłe!!!

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Szału nie ma, mogę się przyznać bez bicia, że głównym powodem dla którego sięgnąłem po ten film była Eva Mendes :)

ocenił(a) film na 10
buczo85

a ty to malo sie tam znasz na dobrym kinie

ocenił(a) film na 6
black_bastard

Myślę, że trochę się znam .
Ale nie każdemu podchodzą te same rzeczy. Dlatego biorę to pod uwagę i szanuję Twoją ocenę ;)

ocenił(a) film na 10
buczo85

troche moze i tak, ale tylko troche, bo Krolowie Ulicy to mistrzowska pozycja w swoim gatunku z genialnym jak to u Graya klimatem niepokoju..

black_bastard

początkowo oceniłem ten film na 7, ale po ponownym obejrzeniu daję 6. Film jest niezły, no ale cięzko go zakwalifikować jako bardzo dobry. Na plus fajna gra aktorska i ukazanie przemiany głównego bohatera. Fajnie ukazali też że kobiety są z Tobą gdy jesteś na szczycie, a coś się chrzani to odchodzą. Ale reszta do bani. Przewidywalne zakończenie. Nic takiego o czym by się długo pamiętało po jego obejrzeniu.

ocenił(a) film na 7
Tom_Excited

Jestes oczywiscie rodzaju meskiego , bo nalatujesz na kobiety i generalizujesz:-(
Chyba nie zrozumiales, bo ta wlasnie kobieta odeszla od glowngo bohatera nie z powodow materialnych, a z obawy o jego bezpieczenstwo , bo chcial zostac policjantem, probowala mu to wyperswadowac, ale nie sluchal, bo byl juz zafiksowany na odwet za ojca.
Natomiast jak juz wszedl w szranki policji , to ona zeszla na drugi plan, a wiec trudno stwierdzic kto kogo porzucil...

ocenił(a) film na 7
Ewiatko

Dlugo po Twoim komentarzu ukazuje sie moj, ale coz dopiero dzisiaj zdolalam obejrzec ten calkiem interesujacy i wciagajacy film i dokladnie pamietam, pewnie w przeciwienstwie do Ciebie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones