PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298364}

Królowie nocy

We Own the Night
7,0 31 859
ocen
7,0 10 1 31859
7,0 8
ocen krytyków
Królowie nocy
powrót do forum filmu Królowie nocy

Dlaczego nikt nie pisze na temat pościgu, w którym ginie ojciec Bobby'ego? Niesamowity klimat - deszcz, brak muzyki i zbędnych fajerwerków, stres i panika Bobby'ego. Oglądając czułem jakbym brał w tym udział. Świetnie to wyszło. Ma ktoś podobnie?

ocenił(a) film na 7
fs83

Zgadzam się w 100%.Również od razu zwróciłem na to uwagę, bo jest zupełnie niepowtarzalny ( w kontekście filmów naszych czasów, gdzie wychodzi się z założenia, że im więcej hałasu tym pościg jest efektowniejszy) i bardzo mroczny.

ocenił(a) film na 9
astalavista88

Scena pościgu jest po prostu najlepszą jaką kiedykolwiek widziałam! Niesamowite emocje...Krzyk Amady, strach Bobby'ego i śmierć Ojca. Do tego brak muzyki, słychać tylko strzały, szuranie wycieraczek po szybie i ten deszcz... Zdecydowanie najlepsza scena akcji i pościgu ever!
Bobby miał tak przerażoną minę że udziela się to widzowi - zasługa doskonałego aktora Joaquina. Scena dosłownie wymiata! Eva świetnie zagrała przerażoną do szpiku kości dziewczynę, jej krzyk i płacz dodały emocji tej scenie! Oskarowa scena.

ocenił(a) film na 7
espantosa

film ma dobry klimat od początku gdy się go ogląda trzyma widza w napięciu ma to ''coś''.

ocenił(a) film na 9
fs83

jak to nikt nie pisze? poszukaj wczesniejszych postow. Pelno jest natemat poscigu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones