PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95065}

Krótkie spięcie

Short Circuit
7,1 11 646
ocen
7,1 10 1 11646
5,8 5
ocen krytyków
Krótkie spięcie
powrót do forum filmu Krótkie spięcie

6/10

ocenił(a) film na 6

Będąc dzieckiem uwielbiałam ten film, dziś została ogromna sympatia do Johnny'ego 5. A sam
film...? Cóż..., są rzeczy, do których lepiej nie wracać, a tylko zachować je w (ułomnej czasem)
pamięci....;-)

ocenił(a) film na 7
one-winged

Dokładnie To są filmy które byłe fajne w danym czasie kiedy się było dzieciakiem a więc, nazwijmy to mniej wymagającym widzem ;)) To typowe kino rozrywkowe które niestety nie wytrzymuje próby czasu Ale sentyment zostaje kilka filmów mógłbym wymienić np Dziewczyna z komputera :), Electric Dreams czy Interkosmos

piopio

Są pewne rzeczy które nie wytrzymują próby czasu ale absolutnie nie zgadzam się z Interkosmos, film świetny i dzisiaj Denis fantastyczny i perfekcyjny w każdej roli.

ocenił(a) film na 9
one-winged

Dla mnie nic sie nie zestarzał. Ba,jak najlepsze wino z przed 100 lat. Film jest uniwersalny w przekazie i pasuje do każdych czasów. Technicznie też się nie zestarzal. Dzisiaj Numer 5 byłby calkowicie komputerowy i calkowicie stracił by swój urok i prawdziwość.

ocenił(a) film na 10
kinoman77_filmweb

Ja dzisiaj pierwszy raz go obejrzałem i wcale nie było wadą, że film powstał w latach 80., świetnie się oglądało obecnie.

ocenił(a) film na 9
M_COL

:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones