PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010097}

Krater

Crater
5,0 489
ocen
5,0 10 1 489
Krater
powrót do forum filmu Krater

Do osbób, które film oglądały - czy to jest film dla dzieci? Czy nie zawiera szkodliwych treści jak indoktrynacja LGBT czy innych lewackich głupot, jakie ciągle nam Disneye czy inne Netflixy wciskają?

ocenił(a) film na 3
Sulest

Nie nie zawiera. Jest niezgodny z fizyką, warunkami na Księżycu, jest nielogiczny i ogólnie słabiutki. Same dobre prawicowe braki w wykształceniu.

AndrzejG_2

ha ha :))

conneryfan

To nie było śmieszne. Fajny jest i wcale nie głupi i wcale nie prawicowy czy lewicowy. Jest wszystko jak trzeba, jest murzyn, chińczyk, mieszani też i ludzie w ogóle też, w kosmosie się dzieje, fajne skakanko i dobra zabawa przez cały czas.
Co wy macie z tą polityką?

ocenił(a) film na 3
NieMamSwojegoZdania

Brak śluz. Inna siła przyciągania w bazie czy łaziku a inna na powierzchni. Łazik otwierany kluczem francuskim brak elementarnego zabezpieczenia kodem. Za to kod do wyjścia jest, ale zna go nastolatka. Mam tak wymieniać?

AndrzejG_2

Tak ogólnie to czepianie się bo to tak trochę bajka. O ledwie krok dalej myślę że można by się przyczepić, że w królu lwie guziec gada, a jeszcze bardziej że dużo pierdzi bo guźce wcale tak dużo nie pierdzą. No i najważniejsze - co to ma do tego czy coś prawicowe czy lewicowe?

ocenił(a) film na 3
NieMamSwojegoZdania

A czemu mnie pytasz? Wszak to Sulest wyjechał (wyjechała?) z "lewackimi głupotami".

AndrzejG_2

A pytam bo upolityczniasz bajkę dla dzieci a teraz udajesz, że nie rozumiesz.
Pytanie Sulesta zakłada neutralność filmu - wolność od stronniczych w określony politycznie sposób treści, trochę się odsłonił ze swoimi lękami, ale nie pytał czy film promuje wolny rynek lub konserwatywne postawy, a Ty w stylu troll wciskasz mu prawicowe braki w wykształceniu, prowokujesz i upolityczniasz film, więc do Ciebie.
Trollujesz i chętnie się daję :)

ocenił(a) film na 3
NieMamSwojegoZdania

Nie przekonałeś mnie. Sulesta zapytał czy film ma inne lewicowe treści. Podkreślmy słowo "inne". To chyba jest jednoznaczne upolitycznienie pytania. Gdyby tylko zapytał czy w filmie są geje to nie byłoby polityki. Za to w mojej odpowiedzi nie ma polityki. To tylko zapewnienie, że są tam prawicowe treści odpowiednie dla poziomu Sulesta. To stwierdzenie faktu. W zasadzie gdyby Sulesta nie zadał tego pytania nie byłoby odpowiedzi :) . PS. Ale, że Star Trek oceniłeś na 5 to jest skandal! :).

AndrzejG_2

Przekręcasz słowa i dopowiadasz Sulesta'cie, bo jego pytanie było w stylu "(...) czy nie ma tam treści (...)*(Których się lękam, którymi się brzydzę lub inne niezbyt przyjemne uczucie, ale prawdopodobnie to pierwsze)". To pytanie przede wszystkim o neutralność, a dopowiadasz prawicowe we własnym domyśle, stosując analogię - jak pedofil co jak widzi dziecko które idzie siusiu bo nie może wytrzymać to myśli że to zaproszenie.
Przytocz mi prawicowe treści o których mówisz skoro już tak upolityczniasz.

ocenił(a) film na 3
NieMamSwojegoZdania

Nie, to nie tak! Nie napisałem, że film zawiera prawicowe treści. Napisałem, że film zawiera prawicowe braki w wykształceniu. Wiesz coś w stylu: bóg stworzył Ziemię 6407 lat temu albo dinozaury żyły razem z ludźmi. No bo jak inaczej można nazwać zaprzeczające nauce bzdury z tego filmu? Widziałem takie rzeczy w kreacjonistycznym "muzeum". Tak na prawdę to Sulesta powinien mi podziękować za ocenę.

AndrzejG_2

Jest pewna grupa ludzi, całkiem spora, która buduje swoje ego na krytyce innych. Daje im to poczucie wyższości. Wykorzystają każda okazję. Choć większość z nich nigdy nie będzie w stanie zrealizować wykonań analogicznych do tych, które krytykują. Cóż, mają z życia to, na co ich stać. Wiedzą lepiej!

Uh_Huh

Ale mu powiedziałeś. Nie wiem czy nie za ostro, ale fajność :)

NieMamSwojegoZdania

Prawda nie musi się podobać. Albo to dostrzeże albo dostrzeże i zarazem doceni, albo dostrzeże albo nie dostrzeże i nie doceni, albo dostrzeże i buchnie jadem.

Uh_Huh

O! O! To ja poproszę to ostatnie! Spodobanko :D

ocenił(a) film na 3
Uh_Huh

No cóż! Dopadłeś mnie! Strzykam jadem wokoło. A ego mam tak rozbuchane, że hej. Normanie chyba zaraz się wezmę za realizację analogicznych wykonywań, żeby stwierdzić, że nie dam rady. No ale OK. Nie miejmy wymagań. Przyjmujmy przetworzoną papkę z zawartością nienaukowych bzdur. Niech poziom wiedzy spada. Wystarczy, że szkoła nauczy jak klęczeć. Więcej wiedzy nie potrzeba.

Uh_Huh

Racja.

Uh_Huh

a jedyne co sami pokazuja to braki w wyksztalceniu, jest sie czym chwalic, pff

NieMamSwojegoZdania

LGBT to polityka ?
Ostatnio zrobił ktoś z LGBT ideologię ale kiedy stało się to polityką ?

soulfly777kris

To nie było o LGBT, tylko do gościa który śmiał się, że inny stwierdził, że film jest prawicowy. Przeczytaj 3 wcześniejsze komentarze to się zorientujesz o co chodzi. Pozdrowiaski, 777, 88

AndrzejG_2

dobre, z warunkami na księżycu, lepiej lewaczku dokończ gimnazjum

ocenił(a) film na 3
Gorefest

Nie chodziłem do gimnazjum. Za moich czasów nie było.

AndrzejG_2

Haha, dzieciak z Ciebie, ale mnie w sumie też kilka lat od gimnazjum dzieliło, bo to jakoś 2017 chyba kończyli przyjmować ostatnie roczniki do gimnazjum.
Stary system, ale w sumie śmieszne bo mieli o jedną szkołę więcej niż my.

ocenił(a) film na 3
NieMamSwojegoZdania

Dzieciak? Raczej nie. Mam wnuki :).

AndrzejG_2

Coś się nie zgadza, to lewaki sami się orają swoimi wypowiedziami xD

ocenił(a) film na 3
Ygrek25

Gdzie tu zaoranie?

Ygrek25

prawicowy ubytek mozgu niekiedy h a ha, ale orka

AndrzejG_2

haha...

Sulest

idiota

ocenił(a) film na 2
conneryfan

sie odezwał

Gandzia29

Trafne

Gandzia29

przed lustem?

Sulest

No i wywołałeś g*wno burze przez poruszenie tematu LGBT haha
***** ***

ocenił(a) film na 6
Sulest

ty zamiast filmy ogladac na swojej terapii sie skup

sobanek

Boli cię, że chcę chronić swoje dzieci? A po drugie, to jeśli coś reklamuje się jako film o kosmosie dla dzieci to dokładnie to chcę zobaczyć i zupełnie nie chcę być atakowany treściami o dewiacjach seksualnych jak np. w Buzz Astral, serialu o B-Maxie czy Dziwny Świat. Dzieciak ogląda bajkę o statkach kosmicznych, planetach i robotach a tu nagle pytanie "tato, jak to on go zaprasza na randkę? przecież to chłopak".

ocenił(a) film na 6
Sulest

przerwa w terapii?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
sobanek

I tu wychodzi cała prawda. Ludzie tłumaczą w sposób inteligentny i elokwentny, nie używając obraźliwych słów, a tu proszę zwolennik mniejszości, atakuje agresywnie przeciwników homoseksualizmu. chcesz zobaczyć dzbana popatrz w lustro.

ocenił(a) film na 6
Gandzia29

pytal ktos cie o zdanie? Moze za duzo uzywek z nicka?

ocenił(a) film na 2
sobanek

nick odnosi sie do Gandalfa, proponuje zainwestować w iloraz inteligencji poprzez czytanie książek. Może wtedy Nicki ludzi będą ci się kojarzyć inaczej niż z własnymi doświadczeniami.

ocenił(a) film na 6
Gandzia29

ja proponuje nie kłapać morda na temat osob ktorych nie znasz, zazwyczaj najwiecej deficytow maja Ci co dra ryja na jakis konkretny temat,. JA sie ze swoja inteligencja oraz czytelnictwiem mam naprawde dobrze, zajmij sie soba moze?

ocenił(a) film na 2
sobanek

No ok rozumiem Jeżeli ci wystarcza tak niski iloraz inteligencji to nie mi to oceniać, chociaż mógł byś zmienić język którego używasz, bo obrażasz ludzi swoimi atakami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sobanek

Strasznie agresywny jestes,to oznaka niskiej inteligencji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
pawelmichalski1975

Z tą naturą to nie jest tak jak mówisz. Zachowania homoseksualne są obecne wśród małp, delfinów i innych zwierząt. Były też obecne wśród przodków człowieka. Odziedziczyliśmy to po naszych przodkach. Jak wiele innych rzeczy. Taki jest świat.

AndrzejG_2

Wiem o tym.Mialem na mysli,ze nie ma to przyszlosci.bo zycia z tego nie bedzie Po prostu sposob na zycie.Ale nie kazdy trzeba propagowac na sile.Osobiscie mam dosyc seriali netflix,gdzie w co drugim sa kochajacy inaczej.Niech sobie zyja,ale ich zycie mnie nie interesuje.

ocenił(a) film na 2
pawelmichalski1975

Nie miałem pojęcia, że orientacja ma coś wspólnego z bezpłodnością. Naprawdę rewolucyjne odkrycie.

Norblin

Z jaka bezplodnoscia?Czy dwoch facetow albo dwie kobiety wspolzyjac ze soba moga naturalnie zajsc w ciaze?

ocenił(a) film na 2
pawelmichalski1975

A czy każda para hetero wychowuje dzieci poczęte w swoim związku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones