PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681476}
5,6 2 536
ocen
5,6 10 1 2536
Kristy
powrót do forum filmu Kristy

Zakończenie

ocenił(a) film na 10

Ktoś może mi powiedzieć o co chodziło w zakończeniu , gdy główna bohaterka mówi , że umarła i teraz nazywa się Kirsty?

feliks35

Że teraz ona zaczyna polowanie.
I do końca nie wiadomo co czeka tego zabójcę na końcu - może wcale ostatniej dziewczyny nie zdążył zabić...

ocenił(a) film na 8
JaroTomik

czyli ona zaczyna polowanie na nich tak? ;-;

ocenił(a) film na 7
kupka2

Coś w ten deseń. Takie otwarte zakończenie, aby dać szansę na ew drugą część.

ocenił(a) film na 6
feliks35

a co z tym przezywaniem twarzy jednego z sekty? nie zrozumialam,to ktos znajomy? cos mi umknelo ?

ocenił(a) film na 8
rubia1b

Chodzi o to że ściągając maskę tego zbója zobaczyła twarz zwyczajnego, młodego chłopaka. To taki zabieg bo ktoś raczej spodziewał by się jakiegoś parchatego zwyrola a szaleńcem opętanym rządzą zabijania może być każdy, choćby ktoś kogo potencjalnie mija się co dzień na uczelni. Przynajmniej ja to tak rozumiem. A co do zakończenia, moim zdaniem całe to polowanie zmieniło drobną, lekko zamkniętą w sobie dziewczynę w potrafiącą zabić drugiego człowieka heroinę. Dla dziewczyny umarł cały świat jaki znała, jej chłopak i życie jakie dotąd toczyła. W telefonie na czacie pisze że role się odwróciły, teraz ona będzie polować na myśliwych żeby nikt inny więcej nie musiał przechodzić tego co ona. Swoją drogą jeden z lepszych filmów jakie powstały po 2010 roku.

ocenił(a) film na 6
feliks35

Pamiętajcie o dodatkowej scenie po napisach końcowych ^^ która rozwieje wszelkie wątpliwości ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones