PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655615}

Krocząc wśród cieni

A Walk Among the Tombstones
6,6 47 215
ocen
6,6 10 1 47215
5,3 7
ocen krytyków
Krocząc wśród cieni
powrót do forum filmu Krocząc wśród cieni

Nie uważacie że Neeson kręci ciągle podobne filmy? tzn. lubię tego aktora za Uprowadzona i inne filmy jak Przetrwanie ale ile razy będzie się ten sam scenariusz powtarzał?

"Prywatny detektyw, Matthew Scudder, zostaje wynajęty przez bossa narkotykowego, by dowiedzieć się kto porwał i zabił jego żonę"

Było już dziesiątki takich filmów, a zwłaszcza kilka z Neesonem.

ocenił(a) film na 5
sewerynsenior

inna sprawa ze Neeson wyjatkowo dobrze pasuje i czuje sie w tego typu rolach, mi to osobiscie nie przeszkadza, byle scenariusz byl na poziomie to wszystko bedzie ok (bo o gre aktorska w tym wypadku martwic sie nie trzeba)

sewerynsenior

no właśnie. widocznie przyjmuje takie role bo dobrze się w nich czuje. ogólnie nie widzę go w komedii romantycznej albo jakieś innej debilnej komedyjce.

milena_9

Ależ Neeson zagrał w komedii romantycznej "To właśnie miłość" i był tam jak zawsze świetny. Liam jest po prostu dobrym aktorem i sprawdza się nie tylko w rolach twardzieli ratujących świat przed złoczyńcami.
"Krocząc wśród cieni" nie zapowiada się na ambitny film z przesłaniem ;), ale i tak chętnie go zobaczę właśnie ze względu na Neesona.

ocenił(a) film na 7
sewerynsenior

Neeson w filmach tego typu to tak jak Atkinson w komediach :) idealny, niezastąpiony do pewnych ról



akie filmy są zawsze chodliwe. A on jest mistrzem tego typu scenariuszy.Obejrzyj sobie wywiad z nim kiedy widz go prosi o pokazanie groznej miny:) jest w tym mistrzem, genialnym aktorem. film o podobnej tematyce z jego nazwiskiem nie moze byc niewypałem, bo to aktor który nie gra w bezsensownych filmach.

ocenił(a) film na 7
sewerynsenior

Może co nie kręci tylko co gra w takich filmach. Cóż ale jaki inny aktor by pasował do takich scenariuszy.

ocenił(a) film na 3
sewerynsenior

http://www.filmweb.pl/film/Run+All+Night-2015-678657

ocenił(a) film na 6
sewerynsenior

Im więcej takich filmów tym lepiej.

sewerynsenior

Chcialbym jakis dobry horror z Nessonem

luquepl

Neeson zagrał kiedyś w horrorze Nawiedzony w reż Jana DeBonta.Czy dobry to już kwestia gustu

lukasz_socha

Wiem widzialem ten film ale chodzilo mi o taki mroczny ,pelny krwi horror.Tamten to byl taki raczej slabszy

sewerynsenior

Filmy są faktycznie bardzo schematyczne, ale świetnie się je ogląda. W zdecydowanej większości są dobrze zrealizowane, mają ciekawą fabułę.
Na filmy tego typu z Neeson'em mogę iść w ciemno i wiem, że będę- mniej albo bardziej- zadowolona.

sewerynsenior

Od Uprowadzonej gra ciągle takie same role. Przez 6 lat. :) Sam już jest tym zmęczony :) Szkoda, że twórcy serialu "Arrow" nie wzięli go do roli Rash Al Gula. Nawet nie prowadzili negocjacji. Ja jestem niepocieszony.

sewerynsenior

aahahah, racja! :) Szczerze piszac, ...myla mi sie juz te filmy z nim ;) rownie dobrze moglyby byc delikatnym wątkiem polaczone w jeden dluzszy serial ;)
Ale to tak ostatnio, wczesniej z tego co pamietam (musialabym zajrzec w filmografie) mial roznorodne role. HM!

ocenił(a) film na 6
sewerynsenior

Ja się strasznie dziwię, bo Neeson był zawsze aktorem z hmm, "wyższej półki". Dopiero ostatnimi czasy skończyły się propozycje poważnych ról i gra w akcyjniakach- nie przeszkadza mi to, jestem jego wielkim fanem i pokazuje swój profesjonalizm nawet w filmach typu "Przetrwanie". Ale np. Taken 2 to gniot jakich mało, i dziwię się że aktor tej klasy zgodził się zagrać po przeczytaniu scenariusza.

Fass_

Tez go kiedys lubilem-teraz dziala na mnie jak pajak na wieksza czesc kobiet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones