PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655615}

Krocząc wśród cieni

A Walk Among the Tombstones
6,6 47 215
ocen
6,6 10 1 47215
5,3 7
ocen krytyków
Krocząc wśród cieni
powrót do forum filmu Krocząc wśród cieni

Lubię Neesona

ocenił(a) film na 8

Lubię Liama Neesona i jego gra mi się podobała. Fajny film. Ciekawie spędziłam czas i oderwałam się od realu. Nie jestem rasistka ale nie zachwyciła mnie ani uroda ani gra młodego aktora Murzyna, Astro.

jagoda49

Nesson w każdym swoim filmie ratuje na przemian z rąk porywaczy żonę lub córkę. Niemniej jednak smutny z niego aktor, który z opresji wychodzi twardą i obronną ręką. Jego filmy akcji przyjemnie się ogląda.

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

raz nawet zdarzyło mu się uratować kilku Żydów ;d

aleq1138

Tego nie pamiętam. W jakim filmie?

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

Lista Schindlera, choć może tu niekoniecznie byli to klasyczni 'porywacze' ;p

Niemniej, Lista to wciąż mój ulubiony film Liama.

jagoda49

Ten watek z chlopakiem byl w sumie najciekawszy ; ) Liama Neesona tez lubie - fajnie,bardzo wiarygodnie wtapia sie w postac.

jagoda49

Rasistka to może nie ale piątej klepeczki brak.

ocenił(a) film na 8
DzikiPrzesmiewca

Możliwe. :)

ocenił(a) film na 7
jagoda49

Haha do czego to już doszło Boże drogi. Trzeba się zadeklarować, że się nie jest rasistą, żeby zamieścić komentarz o słabej grze aktorskiej czarnego. Świat chyli się ku upadkowi. Ludzie nie mają już własnego zdania dzięki poprawności politycznej. PS. jesteś rasistką bo użyłaś obraźliwego słowa na literę M.zamiast afro-amerykańczyk, afro-azjata, czy skąd on tam ten murzynek:D

ocenił(a) film na 8
wiesniak84

Nie chodzi mi o kolor skóry, bo na przykład lubię filmy z Denzelem Washingtonem. Chodziło mi na przykład o charakteryzację tego młodego aktora i zachowanie (pajacowanie- takie dziecko kwiat, z duża przesadą ). Raził mnie w tym filmie i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones