PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31427}

Krokodyl Dundee II

'Crocodile' Dundee II
6,4 7 154
oceny
6,4 10 1 7154
5,2 4
oceny krytyków
Krokodyl Dundee II
powrót do forum filmu Krokodyl Dundee II

Zależy to po prostu od gustu. Jednym się nie podobaja np. komedie pokroju American Pie, innym tak.
daję tej produkcji 7/10

ocenił(a) film na 5
tp1014

A ja albo dziś jestem rozkojarzona, albo nie wiem co, ale mnie dziś ten film nie wciągnął, ani nie zachwycił:(

ocenił(a) film na 7
kinga709

cóż, nie mam do ciebie urazy :) ale tak na poważnie - zależy to od tego, jakie podejście ma człowiek do tego typu filmów. nie mówię, nie masz właściwego. po prostu ci się nie spodobał i tyle. każdy ma do tego prawo.

ocenił(a) film na 5
tp1014

Nastrój miałam kiepski:)

ocenił(a) film na 7
kinga709

jak ktoś chce sobie poprawić nastrój, to niech sobie obejrzy horror na Pulsie. Nie mówie tego złośliwie. Po prostu - ' więcej niż rozrywka'.

ocenił(a) film na 5
tp1014

W ogóle nie włączam tego kanału to nie wiem, co tam leci:)

ocenił(a) film na 7
kinga709

Załuj załuj jest na co czasami popatrzeć i z czego pośmiać się ('wystaszyć':)

ocenił(a) film na 5
tp1014

Ok. Dołączę Puls do listy oglądanych programów. W razie czego będę u Ciebie składać reklamację:):p

ocenił(a) film na 7
kinga709

Oto odpowiedź mojej kompanii:
1. Z przykrością zawiadamiamy,że nasza firma nie przyjmuje zażaleń, zwrotów ani reklamacji ;)
2. Przed obejrzeniem kanału zapoznaj się z treścią ulotki będącej gdzieśtam albo skonsultuj się z lekarzem bądź Mr. T, bo oglądanie go wymaga mocnych nerwów i wielkiegopoczucia humoru :))

ocenił(a) film na 5
tp1014

Szukam lekarza na cito:):p Też w wielkim poczuciem humoru:):p Może ulotkę będzie miał przy sobie:):p

ocenił(a) film na 7
kinga709

Dobra poddaje się wygrałaś. Nie mam pomysłu jak na to odpowiedzieć. Chylę przed tobą czoło.
Respect 4 U :-)

ocenił(a) film na 5
tp1014

Było mi niezmiernie miło pogawędzić:)
Do zobaczenia w sieci (powiedział pająk do muchy:):p) :D:D

ocenił(a) film na 7
kinga709

"I'll be back" - powiedział Arnold 'Przeterminator' Szwardzeneger, zanim rozjehał gliniarza jego własnym autem, na posterunku.
A podobno w takich msc. jest bezpiecznie... :)
Ostatnie słowo należy do mnie hahaha :-))))))))...

ocenił(a) film na 5
tp1014

You taking to me? You talking to me? :p:p:p
Terminator był przeterminowany:):p
Ale nie rycz....."człowiek nie sznurek- wszystko wytrzyma" :):):):):p

ocenił(a) film na 5
kinga709

Teraz ja chylę czoła i odpuszczam:)

ocenił(a) film na 7
kinga709

No to na razie. Pora zakończyć te konwersacje, bo to będzie trwać w nieskończoność. Znaczy nie żeby fajnie się nie gadało.
Może jeszcze kiedyś 'pogadamy':). Także do zobaczenia.
P.S Nie mówię tego, bo poczułem się obrażony czy coś. Po prostu "coś się kończy, coś sie zaczyna zip skład rodzina..."
Actual out...

ocenił(a) film na 5
tp1014

Nie chciałam Cię obrazić:) Wiem, że moje poczucie humoru może nie trafiać do każdego:) 3 maj się ciepło:)

ocenił(a) film na 8
tp1014

Mnie też się podoba!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones